TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr, Berget Lewis en Teun Kapitein zijn volgende maand te zien in een nieuw seizoen van Bijbelen met sterren. Het drietal doet mee aan het EO-programma waarvan Bastiaan Ragas de verteller is.
In Bijbelen met sterren op NPO 2 praten de deelnemers over wat bepaalde teksten uit de Bijbel voor hen betekenen. Bij de gesprekken schuift ook de Amelandse dominee Anne-Meta Kobes aan. “Ik vond het bijzonder dat de gasten zonder reserve in de Bijbelverhalen stapten en bereid waren om die verhalen te verbinden met hun eigen leven. Die openheid en dat gevoel ‘dit gaat over mij’ blijven me bij.”
Kuhr leest geregeld in de Bijbel, zo geeft ze aan. "Ik lees de Bijbel als ik in de synagoge ben. Er zijn veel Bijbelverhalen die ik heel mooi vind. Vooral van Mozes en het braambos." Bastiaan Ragas, vorig seizoen deelnemer aan het programma, is de verteller van de bijbelverhalen. De eerste aflevering gaat over het verhaal van Hemelvaart, de derde aflevering met Kuhr staat in het teken van Pinksteren.
Bijbelen met sterren is vanaf zondag 5 mei drie weken lang om 23.30 uur te zien op NPO2.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS