TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr, Berget Lewis en Teun Kapitein zijn volgende maand te zien in een nieuw seizoen van Bijbelen met sterren. Het drietal doet mee aan het EO-programma waarvan Bastiaan Ragas de verteller is.
In Bijbelen met sterren op NPO 2 praten de deelnemers over wat bepaalde teksten uit de Bijbel voor hen betekenen. Bij de gesprekken schuift ook de Amelandse dominee Anne-Meta Kobes aan. “Ik vond het bijzonder dat de gasten zonder reserve in de Bijbelverhalen stapten en bereid waren om die verhalen te verbinden met hun eigen leven. Die openheid en dat gevoel ‘dit gaat over mij’ blijven me bij.”
Kuhr leest geregeld in de Bijbel, zo geeft ze aan. "Ik lees de Bijbel als ik in de synagoge ben. Er zijn veel Bijbelverhalen die ik heel mooi vind. Vooral van Mozes en het braambos." Bastiaan Ragas, vorig seizoen deelnemer aan het programma, is de verteller van de bijbelverhalen. De eerste aflevering gaat over het verhaal van Hemelvaart, de derde aflevering met Kuhr staat in het teken van Pinksteren.
Bijbelen met sterren is vanaf zondag 5 mei drie weken lang om 23.30 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde