TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte de nieuwe presentatieklus van Leonie bekend via Shownieuws.
Vorige week werd duidelijk dat Carolina Lo Galbo het coronavirus onder de leden heeft. Na milde klachten testte de 40-jarige presentatrice positief en sindsdien zit ze in thuisquarantaine. Brecht van Hulten nam alle afleveringen voor haar rekening, maar nu krijgt ze steun van SBS-collega Leonie ter Braak.
Leonie heeft ruime ervaring met liveprogramma's na jarenlang Goedemorgen Nederland te hebben gemaakt bij WNL, ook was ze één van de gezichten van 6 inside dat in de eerste maanden van 2019 in de vroege vooravond van SBS te zien was. Leonie heeft momenteel geen andere programma's in productie, wel was ze vorig seizoen te zien met Niets liever dan een kind.
Leonie presenteert de 5 uur show op dinsdag 22 en woensdag 23 september, Carolina hoopt op donderdag 24 september weer terug te keren in het middagprogramma.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025