TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS maakte de nieuwe presentatieklus van Leonie bekend via Shownieuws.
Vorige week werd duidelijk dat Carolina Lo Galbo het coronavirus onder de leden heeft. Na milde klachten testte de 40-jarige presentatrice positief en sindsdien zit ze in thuisquarantaine. Brecht van Hulten nam alle afleveringen voor haar rekening, maar nu krijgt ze steun van SBS-collega Leonie ter Braak.
Leonie heeft ruime ervaring met liveprogramma's na jarenlang Goedemorgen Nederland te hebben gemaakt bij WNL, ook was ze één van de gezichten van 6 inside dat in de eerste maanden van 2019 in de vroege vooravond van SBS te zien was. Leonie heeft momenteel geen andere programma's in productie, wel was ze vorig seizoen te zien met Niets liever dan een kind.
Leonie presenteert de 5 uur show op dinsdag 22 en woensdag 23 september, Carolina hoopt op donderdag 24 september weer terug te keren in het middagprogramma.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start