TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma De Augurkenkoning was de afgelopen weken een groot succes. Kijkers genoten van het inkijkje dat ze kregen bij het succesvolle familiebedrijf van de familie Kesbeke. Genoeg reden om meer familiebedrijven een eigen tv-programma te geven.
Producent Skyhigh TV heeft onlangs al een oproep geplaatst.
Ze laten namelijk weten dat ze voor een nieuw tv-programma op zoek zijn naar het leukste familiebedrijf van Nederland. “Zijn jullie trots op wat jullie als familie neerzetten of hebben bereikt met elkaar? Lijkt het jullie leuk een inkijkje te geven in jullie leven?” is te lezen in de oproep van Skyhigh TV.
Het programma zal waarschijnlijk, net als De Augurkenkoning, een realityserie worden waarbij de kijker wordt meegenomen in het reilen en zeilen van het familiebedrijf. Met natuurlijk de nodige humor. Een nieuw familiebedrijf dat de Nederlandse kijkers in hun armen kunnen sluiten.
De producent is op dit moment dus nog op zoek naar hét leukste familiebedrijf en opgeven voor een gesprek kan nog steeds door een mail te sturen naar casting@skyhightv.nl.
Wanneer het programma uiteindelijk te zien zal zijn, is nog niet duidelijk.
Beach Boys' Best maakt indruk met 'God Only Knows' in The Tribute: Battle of the Bands (video)
10:00Hila Noorzai keerde voor Hila voorbij de Taliban terug naar Afghanistan: 'Ik was vooral nieuwsgierig en benieuwd'
09:41De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort torenhoog, The Tribute maakt indruk
06:47Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland