TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het paste niet bij mij. Een jaar of twee geleden, net voor dat gedoe met die schildklier. Toen ik daar op die operatietafel lag, dacht ik: dat gaan we nooit meer doen", stelt Van Lexmond in gesprek met 100%NL Magazine.
In Undress for love gaan singles naakt op zoek naar de ware liefde. De kandidaten beoordelen elkaar allereerst op uiterlijk, waarna ze pas echt kennis met elkaar maken als ze op date gaan. Undress for love was in 2018 bij RTL te zien en was een afgeleide van Naked attraction.
Van de fout om Undress for love te presenteren, heeft Lieke naar eigen zeggen geleerd. "Mijn carrière duurt gelukkig al 22 jaar, maar ik ga geen dingen meer doen die leuk waren toen ik zestien was. Maar je leert van alles wat je doet.”
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau