TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het paste niet bij mij. Een jaar of twee geleden, net voor dat gedoe met die schildklier. Toen ik daar op die operatietafel lag, dacht ik: dat gaan we nooit meer doen", stelt Van Lexmond in gesprek met 100%NL Magazine.
In Undress for love gaan singles naakt op zoek naar de ware liefde. De kandidaten beoordelen elkaar allereerst op uiterlijk, waarna ze pas echt kennis met elkaar maken als ze op date gaan. Undress for love was in 2018 bij RTL te zien en was een afgeleide van Naked attraction.
Van de fout om Undress for love te presenteren, heeft Lieke naar eigen zeggen geleerd. "Mijn carrière duurt gelukkig al 22 jaar, maar ik ga geen dingen meer doen die leuk waren toen ik zestien was. Maar je leert van alles wat je doet.”
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'