TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat er bij Nick Schilder, Rob Kemps, Tjitske Reidinga en Richard Groenendijk nog iets is blijven hangen over de #FreeBritney-beweging, de eerste coronavaccinatie en de laatste Formule 1-race van Max Verstappen. Zij nemen het namelijk in 60 vragen tegen elkaar op.
Toch is deze kennisquiz iets anders dan Deze Quiz is Voor Jou. De BN'ers strijden namelijk alleen, net als de studenten in het publiek. Voorafgaand aan de quiz mogen de leergierige bollebozen voorspellen welke BN'er het beste scoort in de drie aparte speelrondes. Iedere spelronde bevat 20 vragen en een goed antwoord is één punt waard.
Aan het einde van elke ronde valt er één BN'er af, en mogen de studenten die voor deze persoon hebben gekozen met elkaar 2500 euro verdelen. Per ronde stijgt dit bedrag, tot wel 10.000 euro na de laatste ronde. Een kandidaat die vooraf weinig stemmen heeft gekregen maar alsnog de laatste ronde wint, is dus ineens veel geld waard. De winnende BN'er gaat naar huis met de eer én De Quiz van het Jaar-trofee, de winnende student gaat naar huis met 1000 euro.
De Quiz van het Jaar is 29 december om 20:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden