TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat er bij Nick Schilder, Rob Kemps, Tjitske Reidinga en Richard Groenendijk nog iets is blijven hangen over de #FreeBritney-beweging, de eerste coronavaccinatie en de laatste Formule 1-race van Max Verstappen. Zij nemen het namelijk in 60 vragen tegen elkaar op.
Toch is deze kennisquiz iets anders dan Deze Quiz is Voor Jou. De BN'ers strijden namelijk alleen, net als de studenten in het publiek. Voorafgaand aan de quiz mogen de leergierige bollebozen voorspellen welke BN'er het beste scoort in de drie aparte speelrondes. Iedere spelronde bevat 20 vragen en een goed antwoord is één punt waard.
Aan het einde van elke ronde valt er één BN'er af, en mogen de studenten die voor deze persoon hebben gekozen met elkaar 2500 euro verdelen. Per ronde stijgt dit bedrag, tot wel 10.000 euro na de laatste ronde. Een kandidaat die vooraf weinig stemmen heeft gekregen maar alsnog de laatste ronde wint, is dus ineens veel geld waard. De winnende BN'er gaat naar huis met de eer én De Quiz van het Jaar-trofee, de winnende student gaat naar huis met 1000 euro.
De Quiz van het Jaar is 29 december om 20:30 uur te zien op SBS6.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'