TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver ligt in het ziekenhuis nadat er complicaties optraden na een operatie. De Koffietijd-presentatrice moet naar verwachting nog een week in het ziekenhuis blijven.
De 65-jarige Loretta ging in mei onder het mes, omdat bij haar een verdacht plekje was gevonden. Het blijkt nu dat de presentatrice in het voorjaar is gediagnosticeerd met een beginnende fase van darmkanker, zo bevestigt een woordvoerder van RTL aan entertainmentprogramma RTL Boulevard.
"Ik moet volgende week naar het ziekenhuis voor een kleine ingreep, want er is ergens en plekje gevonden en dat vertrouwt de dokter niet helemaal. Daarom willen ze die weghebben", zei Loretta eerder over de ingreep.
Loretta moet in het ziekenhuis blijven, omdat ze onder andere kampt met een longontsteking. De presentatrice hoopt bij het dertiende seizoen van Koffietijd, dat sinds 2010 te zien is op de buis en Loretta vanaf het begin aan boord heeft, weer present te zijn. Beterschap!
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)