TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver ligt in het ziekenhuis nadat er complicaties optraden na een operatie. De Koffietijd-presentatrice moet naar verwachting nog een week in het ziekenhuis blijven.
De 65-jarige Loretta ging in mei onder het mes, omdat bij haar een verdacht plekje was gevonden. Het blijkt nu dat de presentatrice in het voorjaar is gediagnosticeerd met een beginnende fase van darmkanker, zo bevestigt een woordvoerder van RTL aan entertainmentprogramma RTL Boulevard.
"Ik moet volgende week naar het ziekenhuis voor een kleine ingreep, want er is ergens en plekje gevonden en dat vertrouwt de dokter niet helemaal. Daarom willen ze die weghebben", zei Loretta eerder over de ingreep.
Loretta moet in het ziekenhuis blijven, omdat ze onder andere kampt met een longontsteking. De presentatrice hoopt bij het dertiende seizoen van Koffietijd, dat sinds 2010 te zien is op de buis en Loretta vanaf het begin aan boord heeft, weer present te zijn. Beterschap!
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows