TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver ligt in het ziekenhuis nadat er complicaties optraden na een operatie. De Koffietijd-presentatrice moet naar verwachting nog een week in het ziekenhuis blijven.
De 65-jarige Loretta ging in mei onder het mes, omdat bij haar een verdacht plekje was gevonden. Het blijkt nu dat de presentatrice in het voorjaar is gediagnosticeerd met een beginnende fase van darmkanker, zo bevestigt een woordvoerder van RTL aan entertainmentprogramma RTL Boulevard.
"Ik moet volgende week naar het ziekenhuis voor een kleine ingreep, want er is ergens en plekje gevonden en dat vertrouwt de dokter niet helemaal. Daarom willen ze die weghebben", zei Loretta eerder over de ingreep.
Loretta moet in het ziekenhuis blijven, omdat ze onder andere kampt met een longontsteking. De presentatrice hoopt bij het dertiende seizoen van Koffietijd, dat sinds 2010 te zien is op de buis en Loretta vanaf het begin aan boord heeft, weer present te zijn. Beterschap!
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen