TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver ligt in het ziekenhuis nadat er complicaties optraden na een operatie. De Koffietijd-presentatrice moet naar verwachting nog een week in het ziekenhuis blijven.
De 65-jarige Loretta ging in mei onder het mes, omdat bij haar een verdacht plekje was gevonden. Het blijkt nu dat de presentatrice in het voorjaar is gediagnosticeerd met een beginnende fase van darmkanker, zo bevestigt een woordvoerder van RTL aan entertainmentprogramma RTL Boulevard.
"Ik moet volgende week naar het ziekenhuis voor een kleine ingreep, want er is ergens en plekje gevonden en dat vertrouwt de dokter niet helemaal. Daarom willen ze die weghebben", zei Loretta eerder over de ingreep.
Loretta moet in het ziekenhuis blijven, omdat ze onder andere kampt met een longontsteking. De presentatrice hoopt bij het dertiende seizoen van Koffietijd, dat sinds 2010 te zien is op de buis en Loretta vanaf het begin aan boord heeft, weer present te zijn. Beterschap!
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend