TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver ligt in het ziekenhuis nadat er complicaties optraden na een operatie. De Koffietijd-presentatrice moet naar verwachting nog een week in het ziekenhuis blijven.
De 65-jarige Loretta ging in mei onder het mes, omdat bij haar een verdacht plekje was gevonden. Het blijkt nu dat de presentatrice in het voorjaar is gediagnosticeerd met een beginnende fase van darmkanker, zo bevestigt een woordvoerder van RTL aan entertainmentprogramma RTL Boulevard.
"Ik moet volgende week naar het ziekenhuis voor een kleine ingreep, want er is ergens en plekje gevonden en dat vertrouwt de dokter niet helemaal. Daarom willen ze die weghebben", zei Loretta eerder over de ingreep.
Loretta moet in het ziekenhuis blijven, omdat ze onder andere kampt met een longontsteking. De presentatrice hoopt bij het dertiende seizoen van Koffietijd, dat sinds 2010 te zien is op de buis en Loretta vanaf het begin aan boord heeft, weer present te zijn. Beterschap!
Partnerbijdrage
Het Sinterklaasjournaal verbreekt jarenoud record met eerste aflevering
09:58Slecht nieuws voor tv-kok Ramon Brugman
08:27De TV van gisteren: Stijgend aantal kijkers ziet hoe Tante Cor het geheim van Martin ontdekt in Gooische Vrouwen
06:47Vanavond op TV: Voetbal - WK-kwalificatie: Nederland - Litouwen, Chateau Meiland: La dolce vita, The Last Duel
11:42Video: De Bauers vieren genderrevealparty
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
