TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Loretta Schrijver heeft haar mond voorbijgepraat over de toekomst van The Masked Singer. Het jurylid schrok zich te pletter toen ze details prijsgaf.
In gesprek met Aran Bade voor zijn rubriek Aran on Tour was Loretta Schrijver net iets te loslippig. De 65-jarige presentatrice en omdat ze altijd links zit de linkerhand van Carlo Boszhard bij The Masked Singer besefte zich pas wat ze gedaan had toen het kwaad al was geschied.
Aran viste natuurlijk bij zijn RTL-collega over een eventueel vierde seizoen van het populaire programma. "Ik ben er wel voor benaderd. Dus er komt ook een nieuw seizoen. Oh, dat mag ik nog niet zeggen! Ik weet allemaal niet hoe die wetten werken!”, zegt Loretta (65) verschrikt.
Een verrassing is het natuurlijk niet dat The Masked Singer een vervolg krijgt. De eerste drie seizoenen, gewonnen door Tania Kross, Jan Dulles en onlangs de laatste door Jamai Loman, zijn regelrechte kijkcijferknallers bij RTL4.
Mede dankzij het succes is The Masked Singer ook op oudjaarsdag én nieuwjaarsdag te zien bij RTL4. Beide dagen zit je vanaf 22:00 uur gebakken voor nog meer verklede zingende BN’ers.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026