TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
'De Slimste Mens sluit knallend af met ruim 2 miljoen kijkers en een ijzersterke winnaar Jasper van Kuijk. In de winter melden we ons weer met Philip en Maarten', valt te lezen op de Twitter-pagina van de producent.
De Slimste Mens sluit knallend af met ruim 2 miljoen kijkers en een ijzersterke winnaar @jaspervankuijk. In de winter melden we ons weer met Philip en Maarten. — Marc Dik (@Marc_Dik) August 27, 2022
Al jaren doet het programma het goed. Afgelopen vrijdag zagen we hoe cabaretier en columnist Jasper van Kuijk het twintigste seizoen won. Hij versloeg presentatrice Anniko van Santen en cabaretier Erik van Muiswinkel. Naast de winst zorgde de show nog voor iets anders moois voor Van Kuijk. De kaartverkoop voor de afscheidstournee van de cabaretier gaat heel hard sinds zijn deelname aan het programma. Jasper emigreerde met zijn gezin deze zomer naar Zweden.
Dit jaar was er ook een zogenoemde All Stars-editie te zien van het programma. Hierin streden zestien oud-finalisten van De Slimste Mens in een online-spin-off van de populaire quiz om de titel de slimste der slimsten. Deze titel mag verslaggever Marieke van de Zilver dragen.
Angelique Houtveen licht tipje van de sluier op over The Best of Pop: 'Het wordt nostalgisch, kleurrijk en herkenbaar'
09:43Jarige Robert ten Brink relativeert: 'Misschien volgend jaar wel in de In Memoriam op Televizier-Ring Gala'
09:16Miljoenenjacht terugkijken: zo won Ron 888.000 euro
08:22De TV van gisteren: 'Miljoenenjacht-thuiswinnaars hebben geld niet nodig'
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Kees van der Spek ontmaskert, Parker