TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Binnenkort keren Emma Wortelboer en Maarten van Rossem terug met een nieuwe reeks van Wortelboer en Van Rossem en dit keer krijgen we ook een exclusief inkijkje in hun levens.
De kinderen maken hun tv-debuut.
Naast dat Emma en Maarten weer op zoek gaan naar antwoorden op verschillende levensvragen, bezoeken ze dit seizoen ook bijzondere plekken, zoals een schoonheidssalon voor kinderen en volgen ze niet alleen een gelukscursus maar ook een vlogcursus.
Nieuw dit seizoen is dat we een inkijkje krijgen in Emma en Maarten’s persoonlijke levens. Emma’s dochter Mia maakt haar tv-debuut en Maarten introduceert zijn eigen kinderen.
“Het was net als de eerste keer een groot genoegen om dit programma met Emma te maken. Eigenlijk een fijne vakantie met lichte bezigheidstherapie,” zegt Maarten.
Ook Emma is enthousiast over hun samenwerking: “Maarten blijft mij verbazen, want als je mij had gezegd dat wij samen als Gandalf en Frodo op Comic Con rondstruinen of samen truffelthee zouden drinken had ik je nimmer geloofd. Zijn oude ziel blijkt dit seizoen flexibeler dan ooit”
Wortelboer en Van Rossem is vanaf donderdag 27 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op NPO 3.
Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?
07:39Wanneer is de finale van Stars on Stage op televisie te zien?
07:24De TV van gisteren: Weet Ik Veel-kijkers blijven klagen over de app
06:47Vanavond op TV: De oligarch en de kunstdealer, Married at first sight België, Battleship
20:31De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen