TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mariska van Kolck maakte vorig jaar haar opwachting in de VIP-versie van First Dates. De musicalster vond daarin de liefde niet en dat triggerde de redactie van Lang leve de liefde.
Van Kolck ziet echter niets in een bezoek aan het appartement van de SBS6-show. “Onlangs nog heb ik het aanbod van SBS6 om mee te doen aan het datingprogramma Lang leve de liefde afgeslagen. Eerder heb ik aan First Dates meegedaan. Dat ging alleen om een etentje. Maar om nu 24 uur lang in een huis te zitten met een onbekende man, dat gaat me te ver”, zegt Mariska in gesprek met Story.
Mariska (57) ziet het simpelweg niet zitten om 24 uur van haar leven te delen met een vreemde die ze bij de eerste oogopslag al heeft beoordeeld. “Vaak omdat ik al bij binnenkomst weet of ik hem leuk vind of niet. Dat was bij First Dates ook zo. Mijn gezicht spreekt boekdelen. Vooral mensen die mij kennen, zagen bij de tv-uitzending direct aan mijn gezicht wat ik ervan vond.”
Nu ze zes jaar vrijgezel is, geniet ze naar eigen zeggen steeds meer van dat bestaan. “Vooral in het afgelopen jaar, waarin iedereen heel erg op zichzelf aangewezen was‚ merkte ik dat ik het met alleen vriendinnen heel gezellig vond. Ik had een kleine bubbel en ik heb niet één keer een partner gemist.”
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker