TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mariska van Kolck maakte vorig jaar haar opwachting in de VIP-versie van First Dates. De musicalster vond daarin de liefde niet en dat triggerde de redactie van Lang leve de liefde.
Van Kolck ziet echter niets in een bezoek aan het appartement van de SBS6-show. “Onlangs nog heb ik het aanbod van SBS6 om mee te doen aan het datingprogramma Lang leve de liefde afgeslagen. Eerder heb ik aan First Dates meegedaan. Dat ging alleen om een etentje. Maar om nu 24 uur lang in een huis te zitten met een onbekende man, dat gaat me te ver”, zegt Mariska in gesprek met Story.
Mariska (57) ziet het simpelweg niet zitten om 24 uur van haar leven te delen met een vreemde die ze bij de eerste oogopslag al heeft beoordeeld. “Vaak omdat ik al bij binnenkomst weet of ik hem leuk vind of niet. Dat was bij First Dates ook zo. Mijn gezicht spreekt boekdelen. Vooral mensen die mij kennen, zagen bij de tv-uitzending direct aan mijn gezicht wat ik ervan vond.”
Nu ze zes jaar vrijgezel is, geniet ze naar eigen zeggen steeds meer van dat bestaan. “Vooral in het afgelopen jaar, waarin iedereen heel erg op zichzelf aangewezen was‚ merkte ik dat ik het met alleen vriendinnen heel gezellig vond. Ik had een kleine bubbel en ik heb niet één keer een partner gemist.”
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'