TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica namen in de slotaflevering van het vijfde reeks familie en vrienden mee naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van het chateau. Na veel gedoe was er een koper gevonden.
Het feestweekend zou worden afgesloten met de ondertekening van het koopcontract. Maar de nieuwe eigenaar kwam niet opdagen omdat hij corona zou hebben opgelopen. Martien had er al een slecht gevoel bij en uit onderzoek van RTL Boulevard blijkt nu dat van uitstel toch afstel is gekomen.
Chateau Marillaux is inmiddels weer in de verkoop gegaan. De Franse makelaar die de verkoop- en bezichtigingen regelt voor de Meilandjes heeft de vraagprijs op 998.000 euro gezet. Martien laat weten dat er inmiddels alweer meerdere belangstellenden zijn voor het opgeknapte oude pand.
Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?