TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica namen in de slotaflevering van het vijfde reeks familie en vrienden mee naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van het chateau. Na veel gedoe was er een koper gevonden.
Het feestweekend zou worden afgesloten met de ondertekening van het koopcontract. Maar de nieuwe eigenaar kwam niet opdagen omdat hij corona zou hebben opgelopen. Martien had er al een slecht gevoel bij en uit onderzoek van RTL Boulevard blijkt nu dat van uitstel toch afstel is gekomen.
Chateau Marillaux is inmiddels weer in de verkoop gegaan. De Franse makelaar die de verkoop- en bezichtigingen regelt voor de Meilandjes heeft de vraagprijs op 998.000 euro gezet. Martien laat weten dat er inmiddels alweer meerdere belangstellenden zijn voor het opgeknapte oude pand.
Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau
10:26Bevestigd: Dit is de startdatum van het derde seizoen Winter Vol Liefde
10:00Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'
09:47Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’