TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica namen in de slotaflevering van het vijfde reeks familie en vrienden mee naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van het chateau. Na veel gedoe was er een koper gevonden.
Het feestweekend zou worden afgesloten met de ondertekening van het koopcontract. Maar de nieuwe eigenaar kwam niet opdagen omdat hij corona zou hebben opgelopen. Martien had er al een slecht gevoel bij en uit onderzoek van RTL Boulevard blijkt nu dat van uitstel toch afstel is gekomen.
Chateau Marillaux is inmiddels weer in de verkoop gegaan. De Franse makelaar die de verkoop- en bezichtigingen regelt voor de Meilandjes heeft de vraagprijs op 998.000 euro gezet. Martien laat weten dat er inmiddels alweer meerdere belangstellenden zijn voor het opgeknapte oude pand.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen