TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica namen in de slotaflevering van het vijfde reeks familie en vrienden mee naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van het chateau. Na veel gedoe was er een koper gevonden.
Het feestweekend zou worden afgesloten met de ondertekening van het koopcontract. Maar de nieuwe eigenaar kwam niet opdagen omdat hij corona zou hebben opgelopen. Martien had er al een slecht gevoel bij en uit onderzoek van RTL Boulevard blijkt nu dat van uitstel toch afstel is gekomen.
Chateau Marillaux is inmiddels weer in de verkoop gegaan. De Franse makelaar die de verkoop- en bezichtigingen regelt voor de Meilandjes heeft de vraagprijs op 998.000 euro gezet. Martien laat weten dat er inmiddels alweer meerdere belangstellenden zijn voor het opgeknapte oude pand.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)