TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica namen in de slotaflevering van het vijfde reeks familie en vrienden mee naar Frankrijk om feestelijk afscheid te nemen van het chateau. Na veel gedoe was er een koper gevonden.
Het feestweekend zou worden afgesloten met de ondertekening van het koopcontract. Maar de nieuwe eigenaar kwam niet opdagen omdat hij corona zou hebben opgelopen. Martien had er al een slecht gevoel bij en uit onderzoek van RTL Boulevard blijkt nu dat van uitstel toch afstel is gekomen.
Chateau Marillaux is inmiddels weer in de verkoop gegaan. De Franse makelaar die de verkoop- en bezichtigingen regelt voor de Meilandjes heeft de vraagprijs op 998.000 euro gezet. Martien laat weten dat er inmiddels alweer meerdere belangstellenden zijn voor het opgeknapte oude pand.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie