TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien