TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming