TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?
13:53De streamingtip van de week: Don't Say Good Luck op Netflix
12:34Cast Flikken Maastricht brengt eerbetoon aan overleden Cees Geel
10:23VPRO deelt eerste beelden van Dwars door de Pyreneeën
10:00Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima