TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen