TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4
07:55De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Lubach