TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma