TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martine van Os had in de slotminuut van Tijd voor MAX verrassend nieuws voor de kijkers: ze had zojuist haar laatste aflevering van dit seizoen gepresenteerd.
Binnenkort is Martine met haar cameraploeg maar liefst vijf weken in Portugal te vinden. Zoals ieder seizoen reist ze in het kielzog van een groepsreis voor senioren. Van Os is er om niet alleen prachtige plekjes te ontdekken, maar ook om mooie gesprekken te voeren met de vaak markante reizigers. De nieuwe reeks We zijn er bijna wordt komend najaar op televisie verwacht.
Tijd voor MAX gaat echter nog door tot vrijdag 7 juni. Martine wordt niet vervangen in die periode, wat betekent dat haar co-host Sybrand Niessen er de laatste maand helemaal alleen voor staat.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger