TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het achttiende seizoen van Tijd voor MAX gaat het talkshowduo Martine van Os en Sybrand Niessen tijdelijk even uit elkaar. In de eerste week zal er iedere dag een gastpresentator aanschuiven, omdat Sybrand Niessen pas in de tweede week terug is.
Frank Evenblij, Paul de Leeuw, Jan de Hoop en Chris Zegers zullen Sybrand in de eerste week van de populaire talkshow vervangen. Jan de Hoop maakte gisteren op Instagram bekend dat hij volgende week woensdag aan de beurt is.
Vanaf de tweede week is Sybrand er weer bij. Dionne Stax en Carrie Ten Napel zullen vanaf de tweede week de maandagen en vrijdagen medepresenteren. Kijkers kunnen in de MAX-talkshow weer verrassende gasten, fijne gesprekken, bekende deskundigen en prachtige optredens verwachten.
Tijd voor MAX is vanaf maandag 9 september elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1 te zien.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas