TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het achttiende seizoen van Tijd voor MAX gaat het talkshowduo Martine van Os en Sybrand Niessen tijdelijk even uit elkaar. In de eerste week zal er iedere dag een gastpresentator aanschuiven, omdat Sybrand Niessen pas in de tweede week terug is.
Frank Evenblij, Paul de Leeuw, Jan de Hoop en Chris Zegers zullen Sybrand in de eerste week van de populaire talkshow vervangen. Jan de Hoop maakte gisteren op Instagram bekend dat hij volgende week woensdag aan de beurt is.
Vanaf de tweede week is Sybrand er weer bij. Dionne Stax en Carrie Ten Napel zullen vanaf de tweede week de maandagen en vrijdagen medepresenteren. Kijkers kunnen in de MAX-talkshow weer verrassende gasten, fijne gesprekken, bekende deskundigen en prachtige optredens verwachten.
Tijd voor MAX is vanaf maandag 9 september elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1 te zien.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid