TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het achttiende seizoen van Tijd voor MAX gaat het talkshowduo Martine van Os en Sybrand Niessen tijdelijk even uit elkaar. In de eerste week zal er iedere dag een gastpresentator aanschuiven, omdat Sybrand Niessen pas in de tweede week terug is.
Frank Evenblij, Paul de Leeuw, Jan de Hoop en Chris Zegers zullen Sybrand in de eerste week van de populaire talkshow vervangen. Jan de Hoop maakte gisteren op Instagram bekend dat hij volgende week woensdag aan de beurt is.
Vanaf de tweede week is Sybrand er weer bij. Dionne Stax en Carrie Ten Napel zullen vanaf de tweede week de maandagen en vrijdagen medepresenteren. Kijkers kunnen in de MAX-talkshow weer verrassende gasten, fijne gesprekken, bekende deskundigen en prachtige optredens verwachten.
Tijd voor MAX is vanaf maandag 9 september elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1 te zien.
Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'