TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het achttiende seizoen van Tijd voor MAX gaat het talkshowduo Martine van Os en Sybrand Niessen tijdelijk even uit elkaar. In de eerste week zal er iedere dag een gastpresentator aanschuiven, omdat Sybrand Niessen pas in de tweede week terug is.
Frank Evenblij, Paul de Leeuw, Jan de Hoop en Chris Zegers zullen Sybrand in de eerste week van de populaire talkshow vervangen. Jan de Hoop maakte gisteren op Instagram bekend dat hij volgende week woensdag aan de beurt is.
Vanaf de tweede week is Sybrand er weer bij. Dionne Stax en Carrie Ten Napel zullen vanaf de tweede week de maandagen en vrijdagen medepresenteren. Kijkers kunnen in de MAX-talkshow weer verrassende gasten, fijne gesprekken, bekende deskundigen en prachtige optredens verwachten.
Tijd voor MAX is vanaf maandag 9 september elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1 te zien.
Op deze datum keert de Oranjewinter terug op tv
13:56Zaterdag in The Tribute: Child of Destiny maakt indruk op Angela Groothuizen
13:20Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'