TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Misschien is het wel een keer leuk om een winterversie te maken, maar alle schema’s liggen nu zo overhoop“, zegt Martine in gesprek met De Telegraaf. “Ik vraag me ook af of dat haalbaar is. Het is ook echt zo’n zomerprogramma.”
De 63-jarige Martine zit niet helemaal zonder werk, want samen met collega Sybrand Niessen blijft ze langer op de buis met Tijd voor MAX. “Sybrand en mij werd gevraagd in de crisis zeven weken langer door te gaan dan eigenlijk de bedoeling was. Er was vastgesteld dat daar bij het publiek behoefte aan was. En dus is onze zomerstop nu weken opgeschoven. Het is anders werken dan wanneer je op reis bent, maar het is zeker ook heel waardevol om te doen.”
Gelukkig hoeven we het niet de hele zomer zonder We zijn er bijna te doen. Omroep MAX zendt vanaf 22 juni herhalingen van het kijkcijferkanon uit. “Op die manier kan iedereen toch een beetje het vakantiegevoel in huis halen.”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten