TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Misschien is het wel een keer leuk om een winterversie te maken, maar alle schema’s liggen nu zo overhoop“, zegt Martine in gesprek met De Telegraaf. “Ik vraag me ook af of dat haalbaar is. Het is ook echt zo’n zomerprogramma.”
De 63-jarige Martine zit niet helemaal zonder werk, want samen met collega Sybrand Niessen blijft ze langer op de buis met Tijd voor MAX. “Sybrand en mij werd gevraagd in de crisis zeven weken langer door te gaan dan eigenlijk de bedoeling was. Er was vastgesteld dat daar bij het publiek behoefte aan was. En dus is onze zomerstop nu weken opgeschoven. Het is anders werken dan wanneer je op reis bent, maar het is zeker ook heel waardevol om te doen.”
Gelukkig hoeven we het niet de hele zomer zonder We zijn er bijna te doen. Omroep MAX zendt vanaf 22 juni herhalingen van het kijkcijferkanon uit. “Op die manier kan iedereen toch een beetje het vakantiegevoel in huis halen.”
Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er