TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Misschien is het wel een keer leuk om een winterversie te maken, maar alle schema’s liggen nu zo overhoop“, zegt Martine in gesprek met De Telegraaf. “Ik vraag me ook af of dat haalbaar is. Het is ook echt zo’n zomerprogramma.”
De 63-jarige Martine zit niet helemaal zonder werk, want samen met collega Sybrand Niessen blijft ze langer op de buis met Tijd voor MAX. “Sybrand en mij werd gevraagd in de crisis zeven weken langer door te gaan dan eigenlijk de bedoeling was. Er was vastgesteld dat daar bij het publiek behoefte aan was. En dus is onze zomerstop nu weken opgeschoven. Het is anders werken dan wanneer je op reis bent, maar het is zeker ook heel waardevol om te doen.”
Gelukkig hoeven we het niet de hele zomer zonder We zijn er bijna te doen. Omroep MAX zendt vanaf 22 juni herhalingen van het kijkcijferkanon uit. “Op die manier kan iedereen toch een beetje het vakantiegevoel in huis halen.”
Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje
15:05Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in