TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Misschien is het wel een keer leuk om een winterversie te maken, maar alle schema’s liggen nu zo overhoop“, zegt Martine in gesprek met De Telegraaf. “Ik vraag me ook af of dat haalbaar is. Het is ook echt zo’n zomerprogramma.”
De 63-jarige Martine zit niet helemaal zonder werk, want samen met collega Sybrand Niessen blijft ze langer op de buis met Tijd voor MAX. “Sybrand en mij werd gevraagd in de crisis zeven weken langer door te gaan dan eigenlijk de bedoeling was. Er was vastgesteld dat daar bij het publiek behoefte aan was. En dus is onze zomerstop nu weken opgeschoven. Het is anders werken dan wanneer je op reis bent, maar het is zeker ook heel waardevol om te doen.”
Gelukkig hoeven we het niet de hele zomer zonder We zijn er bijna te doen. Omroep MAX zendt vanaf 22 juni herhalingen van het kijkcijferkanon uit. “Op die manier kan iedereen toch een beetje het vakantiegevoel in huis halen.”
Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala
11:14De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?