TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Voila! De gastenlijst is compleet! Ook talkshowfenomeen Matthijs van Nieuwkerk en powervrouw Bibian Mentel doen mee aan het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek.", schrijft Özkan Akyol op zijn Instagram onder een foto van hem en de DWDD-presentator.
Eus, zoals Özkan Akyol wordt genoemd, is blij met de lijst deelnemers van zijn nieuwe programma. Ik ben heel blij met de line-up. Wat heet.", schrijft hij enthousiast.
Naast Matthijs en paralympiër Bibian Mentel doen ook Floortje Dessing, Maarten van Rossem en Waylon dit seizoen mee aan het artistieke Omroep MAX-programma. In Sterren op het doek worden bekende Nederlanders geschilderd door verschillende kunstenaars. Ondertussen worden ze geïnterviewd door de presentator. Akyol neem daarin dit jaar het stokje over van Hanneke Groenteman, die de show eerder presenteerde.
Aan het einde van de aflevering mag de BN’er één schilderij kiezen en mee naar huis nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel.
Sterren op het doek is te zien vanaf dinsdag 3 september om 20.25 uur op NPO2.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal