TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van DWDD kwam het grote nieuws er bijna per toeval uit.
Aan tafel werd het aangekondigde vertrek van Jeroen Pauw besproken. Matthijs had daarop met tafelgasten Angela de Jong en Paul Witteman een bijzonder zijgesprek. De Jong meende dat het juist leuk is om als presentator je vertrek aan te kondigen vanwege alle lovende woorden van anderen. "Dan weet ik wat me te wachten staat", was de reactie van Matthijs.
Daarna vervolgde hij: "Ik wacht heel even zodat er wat ruimte tussen zit, dat we weer zin hebben in een… Ah, fijn, laat maar zitten." Witteman haakte hier op in en vroeg naar een tijdsbestek voor dat aangekondigde afscheid. Daarop kwam het hoge woord eruit: "Een weekje of twee".
Het is geen geheim dat Matthijs rondkijkt naar een andere baas nu volgend jaar zijn salaris definitief naar beneden gaat en hij moet rond zien te komen van 194.000 euro. Deze zomer gaf hij al toe rond te kijken: "Misschien een tijdje in Rue du Bac wonen, misschien een bootje kopen, een paar reizen maken, eindelijk naar Buenos Aires, misschien iets bij de publieke omroep, misschien naar de commerciëlen."
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij