TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van DWDD kwam het grote nieuws er bijna per toeval uit.
Aan tafel werd het aangekondigde vertrek van Jeroen Pauw besproken. Matthijs had daarop met tafelgasten Angela de Jong en Paul Witteman een bijzonder zijgesprek. De Jong meende dat het juist leuk is om als presentator je vertrek aan te kondigen vanwege alle lovende woorden van anderen. "Dan weet ik wat me te wachten staat", was de reactie van Matthijs.
Daarna vervolgde hij: "Ik wacht heel even zodat er wat ruimte tussen zit, dat we weer zin hebben in een… Ah, fijn, laat maar zitten." Witteman haakte hier op in en vroeg naar een tijdsbestek voor dat aangekondigde afscheid. Daarop kwam het hoge woord eruit: "Een weekje of twee".
Het is geen geheim dat Matthijs rondkijkt naar een andere baas nu volgend jaar zijn salaris definitief naar beneden gaat en hij moet rond zien te komen van 194.000 euro. Deze zomer gaf hij al toe rond te kijken: "Misschien een tijdje in Rue du Bac wonen, misschien een bootje kopen, een paar reizen maken, eindelijk naar Buenos Aires, misschien iets bij de publieke omroep, misschien naar de commerciëlen."
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'