TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van DWDD kwam het grote nieuws er bijna per toeval uit.
Aan tafel werd het aangekondigde vertrek van Jeroen Pauw besproken. Matthijs had daarop met tafelgasten Angela de Jong en Paul Witteman een bijzonder zijgesprek. De Jong meende dat het juist leuk is om als presentator je vertrek aan te kondigen vanwege alle lovende woorden van anderen. "Dan weet ik wat me te wachten staat", was de reactie van Matthijs.
Daarna vervolgde hij: "Ik wacht heel even zodat er wat ruimte tussen zit, dat we weer zin hebben in een… Ah, fijn, laat maar zitten." Witteman haakte hier op in en vroeg naar een tijdsbestek voor dat aangekondigde afscheid. Daarop kwam het hoge woord eruit: "Een weekje of twee".
Het is geen geheim dat Matthijs rondkijkt naar een andere baas nu volgend jaar zijn salaris definitief naar beneden gaat en hij moet rond zien te komen van 194.000 euro. Deze zomer gaf hij al toe rond te kijken: "Misschien een tijdje in Rue du Bac wonen, misschien een bootje kopen, een paar reizen maken, eindelijk naar Buenos Aires, misschien iets bij de publieke omroep, misschien naar de commerciëlen."
De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 maart 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Jurassic World: Fallen Kingdom
21:37Herman van der Zandt staat stil bij overlijden René Karst in De Slimste Mens
19:10Martijn Krabbé geeft update voor start nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken en stelt fans gerust