TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, The Enforcer
21:30Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens