TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’