TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)
08:47Maan in De Geknipte Gast: 'Sommige reacties blijven me raken'