TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën