TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
Holland Zingt Hazes is dit jaar te zien op NPO Start
11:28De Slimste Mens-fans, opgelet: waarom de nieuwste aflevering vanavond al te zien is
10:55Dave Roelvink en Marijn Kuipers vertellen alles over huwelijksaanzoek en 'beuker van een ring'
10:01Kandidaat Wie is de Mol? moest vroegtijdig terugvliegen door 'ondraaglijke pijn'
10:00So You Think You Can Dance-jurylid Dan Karaty: 'Kandidaten moeten me iets laten voelen'