TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dertien jaar lang mocht de Oops, I Did It Again-zangeres niets zelf besluiten. Britney Spears stond onder curatele van haar vader, wat betekende dat hij voor alles toestemming moest geven.
Dankzij haar fans, claimt de zangeres, heeft ze haar leven weer terug. Door het vele actievoeren, de spandoeken en de constante ophef online wordt Britney nu niet meer gecontroleerd door haar vader.
Voor een nieuwe NET5-documentaire duikt Merel Westrik in de #FreeBritney-beweging. Ze gaat op zoek naar de wortels en vraagt zich af wat de fanatieke leden drijft.
In Los Angeles spreekt Westrik verschillende superfans. En in Nederland praat ze met Domien Verschuuren, niet alleen Qmusic-dj maar vooral enorm Britney-fan.
De documentaire over de #FreeBritney-beweging wordt op 20 januari uitgezonden op NET5.
René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel