TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De grote vraag na de transfer van Linda de Mol was natuurlijk of ze haar succesprogramma's mee zou nemen naar haar nieuwe werkgever. Het antwoord is in bijna alle gevallen ja. John de Mol vertelde bij De wereld draait door dat Weet ik veel, Oh, wat een jaar, Ik hou van Holland en Postcodeloterij Miljoenenjacht allemaal verhuizen naar SBS.
Achter Linda's zomerweek staat nog even een vraagteken omdat Linda misschien geen tijd heeft voor het interviewprogramma. Alleen Familie Kruys blijft bij RTL omdat er nog een contract voor een jaar met de zender is.
John de Mol vertelde ook dat RTL deze klappen aan zichzelf te danken heeft. Hij stelde RTL-directeur Sven Sauvé voor om samen te werken. De mediatycoon gaf als voorbeeld Gordon die voor beide zenders programma's had kunnen maken of een verdeling van The voice. SBS zou dan The voice kids houden terwijl RTL de rest kon blijven uitzenden. Volgens John de Mol werd er koel gereageerd op dat aanbod. RTL zag het niet zitten. Daarom restte hem geen andere keuze dan een keiharde concurrentiestrijd aan te gaan. En dat is nu precies wat er aan het gebeuren is.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover