TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Amerikanen waren al bezig met het casten van de kandidaten maar vinden de productiekosten van Million Dollar Island te duur worden. In de realityserie verkassen 100 mensen naar een onbewoond eiland. Degenen die het leven aldaar volhouden en ook nog af en toe een spel winnen, maken kans op 1 miljoen dollar. Maar in de Nederlandse versie was te zien dat dat miljoen er nimmer nooit niet uitgaat. De drie finalisten vergaarden gezamenlijk 170.000 euro, slechts 17% van die beloofde miljoen. Aan het prijzengeld is NBC dus niet zoveel kwijt.
Een andere reden voor het stoppen met Million Dollar Island kunnen de magere kijkcijfers in Nederland zijn. De finale trok 470.000 kijkers op SBS 6 en dat is geen getal waar de gemiddelde omroepbaas stijl van achterover slaat. In Nederland krijgt het door Dennis van der Geest gepresenteerde Million Dollar Island hoogstwaarschijnlijk een vervolg, Talpa is druk bezig met het casten van deelnemers. Als dat tweede seizoen daadwerkelijk doorgaat, zou het fijn zijn wanneer er iets verandert aan de spelregels zodat de finale-kandidaten iets meer geld mee naar huis mogen nemen.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'