TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid en Hugo Logtenberg zijn in het komende tv-seizoen een Op1-duo. BNNVARA zocht een vrouw naast Hugo vanwege het stoppen van Sophie Hilbrand.
Nadia Moussaid is geen onbekende in Op1-land, want ze vormde vorig jaar zomer voor de VPRO al een duo met Pieter van der Wielen. Ondanks dat ze nu voor BNNVARA aan de slag gaat, blijft Nadia voor de VPRO werken. Ze wordt min of meer uitgeleend.
BNNVARA moest op zoek naar een vervanger van Sophie Hilbrand, omdat zij De Vooravond gaat doen. De presentatie van dat programma neemt ze samen met Khalid Kasem over van Renze Klamer en Fidan Ekiz, die tot hun verbazing na twee seizoenen van het programma zijn gehaald.
Nadia en Hugo maken op maandag 16 augustus hun debuut als duo bij Op1. Tot die tijd presenteren Erik Dijkstra en Natasja Gibbs als zomerduo de talkshow op de maandagavond.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026