TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid en Hugo Logtenberg zijn in het komende tv-seizoen een Op1-duo. BNNVARA zocht een vrouw naast Hugo vanwege het stoppen van Sophie Hilbrand.
Nadia Moussaid is geen onbekende in Op1-land, want ze vormde vorig jaar zomer voor de VPRO al een duo met Pieter van der Wielen. Ondanks dat ze nu voor BNNVARA aan de slag gaat, blijft Nadia voor de VPRO werken. Ze wordt min of meer uitgeleend.
BNNVARA moest op zoek naar een vervanger van Sophie Hilbrand, omdat zij De Vooravond gaat doen. De presentatie van dat programma neemt ze samen met Khalid Kasem over van Renze Klamer en Fidan Ekiz, die tot hun verbazing na twee seizoenen van het programma zijn gehaald.
Nadia en Hugo maken op maandag 16 augustus hun debuut als duo bij Op1. Tot die tijd presenteren Erik Dijkstra en Natasja Gibbs als zomerduo de talkshow op de maandagavond.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'