TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Met trots presenteren we onze artiest voor het Eurovisie Songfestival 2022: S10", zo schrijft de zender op Instagram.
De zangeres en rapster Stien den Hollander, beter bekend als S10, is er zelf mee in de wolken. "Ik ontplof bijna van geluk bij het idee dat ik dit jaar mee mag doen aan het Eurovisie Songfestival", zo valt te lezen in het bericht. "Muziek is alles voor mij. Ik hoop dan ook dat ik met mijn muziek iets kan betekenen in de levens van anderen, juist omdat het mij zoveel doet."
De selectiecommissie heeft - net als bij Duncan Laurence en Jeangu Macrooy - gelet op het liedje. "S10's song getuigt van lef en authenticiteit. Waar we normaal, naast natuurlijk de naam van de artiest, niets delen in dit stadium over de inzending, durf ik dat dit keer wel te doen", licht Eric van Stade, algemeen directeur van AVROTROS namens de selectiecommissie, alvast een tipje van de sluier.
"S10 blijft namelijk trouw aan zichzelf en aan haar eigen stijl. Dit betekent dat we na elf jaar Engelstalige inzendingen te hebben geselecteerd, nu een Nederlands lied naar het Eurovisie Songfestival sturen."
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten