TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van muziek en verrassende duetten worden door Nick en Simon op hun wenken bediend. Het zangkoppel maakt voor SBS6 namelijk een nieuw seizoen van Onmogelijke Duetten.
In het programma zingen artiesten van tegenwoordig een duet met hun grootste idolen. Zo zong 3JS-voorman Jan Dulles samen met Robert Long, terwijl Lisa Lois het podium deelde met Adele.
“We zijn vol in de voorbereidingen voor een volgend heel seizoen van Onmogelijke Duetten”, zegt Simon Keizer in gesprek met Shownieuws. “We zijn nu een beetje die lijn aan het uitzetten, gasten aan het uitnodigen. Het is heel goed bekeken, goede kijkcijfers en ook goed beoordeeld dus we mogen nog een seizoen maken”, voegt Nick Schilder eraan toe.
Wanneer het nieuwe seizoen van Onmogelijke duetten te zien is bij SBS6, is nog niet bekend. Toch keert het programma al eerder terug op de buis, want er komt een kerstspecial. Daarin treden René Froger, Ronnie Flex, Emma Heesters, Mart Hoogkamer, Leo Alkemade en OG3NE op. De kerstspecial van Onmogelijke Duetten is op 23 december om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'