TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martijn en Nicole begrijpen elkaar vanaf dag 1 al niet, maar aan het begin van deze aflevering besloten de twee met een schone lei te beginnen. Het ontbijt en karten ging prima maar tijdens het diner verliep dramatisch.
Nicole werd zo boos dat ze haar nieuwbakken echtgenoot een glas wijn in het gezicht smeet. Dat hoorden we de twee tenminste vertellen, want gezien hebben we het niet. En dat terwijl er ongetwijfeld een camera in de buurt was om de ruzie vast te leggen.
De vervangers voor Martijn en Nicole zijn al gevonden
Het is al de tweede keer dat Married at First Sight ons het vuurwerk onthoudt. Eerder misten we ook al dat Nicole tijdens het rijden aan de handrem trok omdat Martijn tegen haar schreeuwde. En dat terwijl de auto voorzien was van een camera. Waarschijnlijk wil RTL Married at First Sight niet te ordinair maken. Maar jammer is het wel.
Het wijnincident ontstond volgens Martijn omdat hij kritiek had op de rijstijl van Nicole. Kritiek die Nicole maar lastig trekt omdat ze een rijschool heeft. Het ging om rode wijn dus Martijn zal ongetwijfeld wat vlekken in zijn kleding hebben die er moeilijk ook te krijgen zijn. Ook die zagen we niet in de uitzending.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen