TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien, Erica en Maxime Meiland weten waar ze aan toe zijn voor hun versie van Effe geen cent te makken. Het SBS6-trio keert in maart terug op de buis met Chateau Bijstand.
In gesprek met NPO Radio 1 licht Erica Meiland de komst van Chateau Bijstand toe. “Martien, Maxime, de kinderen en ik gaan in een sociale huurwoning wonen, die helemaal leeg is. We krijgen 1.000 euro om het in te richten, dus dat wordt shoppen bij de kringloop”, stelt Erica.
Volgens de moeder des huizes is het een behoorlijke uitdaging om hun huis voor 1.000 euro in te richten en te lezen van een inkomen op bijstandsniveau. Toch ziet ze het wel zitten. “Ik vind het enig, maar Martien en Maxime gaan gek worden, volgens mij.”
Tot de komst van Chateau Bijstand moeten we het nog even doen met Chateau Meiland. Maar niet getreurd, want rond kerst kun je niet om de familie heen. Zo is op Kerstavond de special Kerst met de familie Meiland te zien op SBS6. Daarom bezoekt de familie onder andere een kerstmarkt in Straatsburg.
Chateau Bijstand is in maart 2022 te zien bij SBS6.
De familie Meiland maakt komend jaar zijn opwachting in de opvolger van het programma Effe geen cent te makken. Het gaat 'Chateau Bijstand' heten. "Wij gaan in een sociale huurwoning wonen, we krijgen duizend euro om het huis in te richten." @DePerstribune pic.twitter.com/R28f7qfTIX — NPO Radio 1 (@NPORadio1) December 19, 2021
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo