TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw haalt binnenkort zijn touringcar weer uit de garage, want er komt een gloednieuw seizoen van Busje Komt Zo! aan.
Voor Paul is niets te gek in het tweede seizoen van het amusementsprogramma. Voor zijn kijkers hopt hij met liefde van Zeeland naar Groningen en van Friesland naar Limburg met de opvallende bus.
Bij iedere stop die Paul maakt ontmoet hij bijzondere mensen die mooie verhalen en wensen hebben. Soms voor zichzelf, maar vaak ook voor een ander. Ook dit seizoen is er in elke aflevering weer een 'laatste halte'. Daar ontmoet de presentator iemand die afscheid neemt of iets voor de laatste keer doet. Hans Kesting verzorgt wederom de voice-over voor het programma.
Busje Komt Zo! is vanaf 18 mei elke woensdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht