TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw haalt binnenkort zijn touringcar weer uit de garage, want er komt een gloednieuw seizoen van Busje Komt Zo! aan.
Voor Paul is niets te gek in het tweede seizoen van het amusementsprogramma. Voor zijn kijkers hopt hij met liefde van Zeeland naar Groningen en van Friesland naar Limburg met de opvallende bus.
Bij iedere stop die Paul maakt ontmoet hij bijzondere mensen die mooie verhalen en wensen hebben. Soms voor zichzelf, maar vaak ook voor een ander. Ook dit seizoen is er in elke aflevering weer een 'laatste halte'. Daar ontmoet de presentator iemand die afscheid neemt of iets voor de laatste keer doet. Hans Kesting verzorgt wederom de voice-over voor het programma.
Busje Komt Zo! is vanaf 18 mei elke woensdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin