TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw haalt binnenkort zijn touringcar weer uit de garage, want er komt een gloednieuw seizoen van Busje Komt Zo! aan.
Voor Paul is niets te gek in het tweede seizoen van het amusementsprogramma. Voor zijn kijkers hopt hij met liefde van Zeeland naar Groningen en van Friesland naar Limburg met de opvallende bus.
Bij iedere stop die Paul maakt ontmoet hij bijzondere mensen die mooie verhalen en wensen hebben. Soms voor zichzelf, maar vaak ook voor een ander. Ook dit seizoen is er in elke aflevering weer een 'laatste halte'. Daar ontmoet de presentator iemand die afscheid neemt of iets voor de laatste keer doet. Hans Kesting verzorgt wederom de voice-over voor het programma.
Busje Komt Zo! is vanaf 18 mei elke woensdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam