TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul de Leeuw haalt binnenkort zijn touringcar weer uit de garage, want er komt een gloednieuw seizoen van Busje Komt Zo! aan.
Voor Paul is niets te gek in het tweede seizoen van het amusementsprogramma. Voor zijn kijkers hopt hij met liefde van Zeeland naar Groningen en van Friesland naar Limburg met de opvallende bus.
Bij iedere stop die Paul maakt ontmoet hij bijzondere mensen die mooie verhalen en wensen hebben. Soms voor zichzelf, maar vaak ook voor een ander. Ook dit seizoen is er in elke aflevering weer een 'laatste halte'. Daar ontmoet de presentator iemand die afscheid neemt of iets voor de laatste keer doet. Hans Kesting verzorgt wederom de voice-over voor het programma.
Busje Komt Zo! is vanaf 18 mei elke woensdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie