TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er komt een nieuw seizoen van De Slechtste Chauffeur van Nederland aan. Ook in dit nieuwe seizoen wordt de allergrootste brokkenpiloot uit een groep dramatisch slechte chauffeurs gekozen.
In De Slechtste Chauffeur van Nederland worden kandidaten getest op hun rijvaardigheid en verkeersinzicht. Daarnaast worden de chauffeurs, maar ook de kijkers van het programma, bewust gemaakt van de gevaren op de weg. Dit alles onder toeziend oog van presentator John Williams en juryleden Tim & Tom Coronel en Beau Luijten.
Aan het einde van het seizoen gaat één van de deelnemers er met de dubieuze titel De Slechtste Chauffeur van Nederland vandoor.
In het vorige seizoen stonden de ‘roekeloze’ Joey, de ‘gevaarlijke’ Wassima en de ‘hysterische’ Bradley, die voor de tweede keer deelnemer van het programma was, in de finale. Na een lastig parcours en moeilijke opdrachten, verdween het rijbewijs van Wassima in de versnipperaar. Waar het vorige seizoen startte met oud-deelnemers, waaronder BN'ers Henk Westbroek en Michella Kox, is het nieuwe seizoen een seizoen met nieuwe deelnemers.
Het nieuwe seizoen van De Slechtste Chauffeur van Nederland is vanaf woensdag 5 april elke week te zien op RTL5, om 20.30 uur.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'