TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Even Tot Hier. Jeroen Woe en Niels van der Laan zijn namelijk binnenkort terug met een nieuw seizoen. Dat heeft BNNVARA zojuist bekendgemaakt.
Er gebeurt elke week genoeg, dus ook in het zevende seizoen zal er genoeg te bespreken zijn. Waar het satirische programma het publiek eerst via videoverbinding mee liet kijken kan het publiek nu weer gewoon live aanwezig zijn.
In de aankondiging is te lezen dat er weinig veranderingen zijn doorgevoerd in het programma. “De muzikale gast, scherpe grappen, een simpel liedje over een best wel ingewikkeld onderwerp, alles is weer terug bij het oude.”
Vorig seizoen was Even Tot Hier een groot succes. De laatste aflevering in december trok dan ook 2,3 miljoen kijkers. Wat een record voor het programma was.
Even Tot Hier is vanaf 15 mei eenmalig op zondag te zien en daarna iedere zaterdag om 21:25 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1