TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Even Tot Hier. Jeroen Woe en Niels van der Laan zijn namelijk binnenkort terug met een nieuw seizoen. Dat heeft BNNVARA zojuist bekendgemaakt.
Er gebeurt elke week genoeg, dus ook in het zevende seizoen zal er genoeg te bespreken zijn. Waar het satirische programma het publiek eerst via videoverbinding mee liet kijken kan het publiek nu weer gewoon live aanwezig zijn.
In de aankondiging is te lezen dat er weinig veranderingen zijn doorgevoerd in het programma. “De muzikale gast, scherpe grappen, een simpel liedje over een best wel ingewikkeld onderwerp, alles is weer terug bij het oude.”
Vorig seizoen was Even Tot Hier een groot succes. De laatste aflevering in december trok dan ook 2,3 miljoen kijkers. Wat een record voor het programma was.
Even Tot Hier is vanaf 15 mei eenmalig op zondag te zien en daarna iedere zaterdag om 21:25 uur op NPO 1.
Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest