TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar was B&B Vol Liefde opnieuw een groot succes, dus een nieuw seizoen zou vanzelfsprekend zijn. Maar de toekomst van het programma lijkt nog onzeker.
Het zal toch niet?
Afgelopen december werden de potentiële kandidaten van het nieuwe seizoen B&B Vol Liefde al voorgesteld, maar nu is het nog maar de vraag of we ze überhaupt terug gaan zien. Het blijkt namelijk dat sommige B&B-houders helemaal niet zo populair zijn en er niet genoeg brieven binnenkomen om uiteindelijk mee te kunnen doen.
Op verschillende Facebook-pagina’s worden namelijk nog steeds verschillende oproepjes geplaatst om singles te zoeken die willen afreizen voor bijvoorbeeld Danny die op de Canarische Eilanden woont.
Opvallend is het wel, want de opnames van B&B Vol Liefde gaan altijd rond april/mei van start zodat het in augustus op de buis te zien is. Wat er gebeurt als B&B-houden niet genoeg aanmeldingen ontvangen is nog onduidelijk.
Waarschijnlijk denken briefschrijvers wel twee keer na voor ze in de pen klimmen, want met je gezicht op tv kan ook voor heel wat (haat)reacties zorgen op social media wat vorig jaar te merken was. Daar zullen velen geen zin in hebben.
Wordt ongetwijfeld vervolgd. Bekijk hieronder de video waar ze het erover hebben in Shownieuws.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten