TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar was B&B Vol Liefde opnieuw een groot succes, dus een nieuw seizoen zou vanzelfsprekend zijn. Maar de toekomst van het programma lijkt nog onzeker.
Het zal toch niet?
Afgelopen december werden de potentiële kandidaten van het nieuwe seizoen B&B Vol Liefde al voorgesteld, maar nu is het nog maar de vraag of we ze überhaupt terug gaan zien. Het blijkt namelijk dat sommige B&B-houders helemaal niet zo populair zijn en er niet genoeg brieven binnenkomen om uiteindelijk mee te kunnen doen.
Op verschillende Facebook-pagina’s worden namelijk nog steeds verschillende oproepjes geplaatst om singles te zoeken die willen afreizen voor bijvoorbeeld Danny die op de Canarische Eilanden woont.
Opvallend is het wel, want de opnames van B&B Vol Liefde gaan altijd rond april/mei van start zodat het in augustus op de buis te zien is. Wat er gebeurt als B&B-houden niet genoeg aanmeldingen ontvangen is nog onduidelijk.
Waarschijnlijk denken briefschrijvers wel twee keer na voor ze in de pen klimmen, want met je gezicht op tv kan ook voor heel wat (haat)reacties zorgen op social media wat vorig jaar te merken was. Daar zullen velen geen zin in hebben.
Wordt ongetwijfeld vervolgd. Bekijk hieronder de video waar ze het erover hebben in Shownieuws.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4