TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het succes van De Roelvinkjes van de afgelopen twee jaar keert de bekende familie deze zomer weer terug met een nieuwe reeks van hun realitysoap, zo maakte Dries vanochtend bekend op Radio 538. Daar deed de sympathieke volkszanger ook meteen uit de doeken vanaf wanneer die te zien zal zijn op Videoland.
Het eerste seizoen van De Roelvinkjes verscheen alweer tien jaar geleden op tv, in 2015. Sindsdien verschenen er diverse spin-offs maar sinds 2023 gaat de serie weer gewoon over de hele familie.
Alle leden van de familie (Dries, Honoria, Dave& Donny) keren natuurlijk weer terug in het nieuwe seizoen maar daarnaast is er ook een nieuwe aanwinst: Marijn Kuipers, die vriendin van Dave. Ze is vlogger er was ook al te zien in Expeditie Robinson.
Het vervolg op de serie moest eigenlijk nog even geheim blijven maar toen Dries de studio van Radio 538 binnenstapte met een cameraploeg kon hij niet anders dan duidelijkheid geven: 'We wilden het nog niet bekend maken maar ja, ik heb zo'n grote camera bij me', grapt hij.
Een deel van het gesprek van Dries Roelvink bij de De 538 Ochtendshow zie je hieronder
Het nieuwe seizoen van De Roelvinkjes is vanaf eind juli te zien op Videoland
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit