TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het succes van De Roelvinkjes van de afgelopen twee jaar keert de bekende familie deze zomer weer terug met een nieuwe reeks van hun realitysoap, zo maakte Dries vanochtend bekend op Radio 538. Daar deed de sympathieke volkszanger ook meteen uit de doeken vanaf wanneer die te zien zal zijn op Videoland.
Het eerste seizoen van De Roelvinkjes verscheen alweer tien jaar geleden op tv, in 2015. Sindsdien verschenen er diverse spin-offs maar sinds 2023 gaat de serie weer gewoon over de hele familie.
Alle leden van de familie (Dries, Honoria, Dave& Donny) keren natuurlijk weer terug in het nieuwe seizoen maar daarnaast is er ook een nieuwe aanwinst: Marijn Kuipers, die vriendin van Dave. Ze is vlogger er was ook al te zien in Expeditie Robinson.
Het vervolg op de serie moest eigenlijk nog even geheim blijven maar toen Dries de studio van Radio 538 binnenstapte met een cameraploeg kon hij niet anders dan duidelijkheid geven: 'We wilden het nog niet bekend maken maar ja, ik heb zo'n grote camera bij me', grapt hij.
Een deel van het gesprek van Dries Roelvink bij de De 538 Ochtendshow zie je hieronder
Het nieuwe seizoen van De Roelvinkjes is vanaf eind juli te zien op Videoland
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden