TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menno Bentveld vertelt in Vroege Vogels alles over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.
Het nieuwe seizoen wordt afgetrapt met twee bijzondere specials. In de eerste aflevering is Menno met zijn team door heel Nederland getrokken, van Brabant tot Schiermonnikoog. Door het hele land worden allerlei dieren gezien, van roofzuchtige klapeksters, rappe drieteenstrandlopers tot sierlijke kleine zwanen.
In de tweede aflevering staan schitterende natuurfilms van Nederlandse makers centraal. Menno spreekt de makers en vraagt naar hoe zij te werk gaan, maar ook naar hun motivatie om soms dagenlang, in weer en wind, te wachten op dat ene shot.
Menno kan niet wachten tot het nieuwe seizoen begint: "Behalve dat we héél veel hagel, sneeuw en wind om de oren kregen, hebben we geweldige dieren, bloeiende voorjaarsbloemen en prachtige landschappen gefilmd. Ik hoop dat de kijker klaar is voor een spetterend Vroege Vogels-voorjaar!"
Vroege Vogels is vanaf zaterdag 29 april wekelijks te zien om 19.15 uur op NPO 2.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire