TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menno Bentveld vertelt in Vroege Vogels alles over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.
Het nieuwe seizoen wordt afgetrapt met twee bijzondere specials. In de eerste aflevering is Menno met zijn team door heel Nederland getrokken, van Brabant tot Schiermonnikoog. Door het hele land worden allerlei dieren gezien, van roofzuchtige klapeksters, rappe drieteenstrandlopers tot sierlijke kleine zwanen.
In de tweede aflevering staan schitterende natuurfilms van Nederlandse makers centraal. Menno spreekt de makers en vraagt naar hoe zij te werk gaan, maar ook naar hun motivatie om soms dagenlang, in weer en wind, te wachten op dat ene shot.
Menno kan niet wachten tot het nieuwe seizoen begint: "Behalve dat we héél veel hagel, sneeuw en wind om de oren kregen, hebben we geweldige dieren, bloeiende voorjaarsbloemen en prachtige landschappen gefilmd. Ik hoop dat de kijker klaar is voor een spetterend Vroege Vogels-voorjaar!"
Vroege Vogels is vanaf zaterdag 29 april wekelijks te zien om 19.15 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats