TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Menno Bentveld vertelt in Vroege Vogels alles over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.
Het nieuwe seizoen wordt afgetrapt met twee bijzondere specials. In de eerste aflevering is Menno met zijn team door heel Nederland getrokken, van Brabant tot Schiermonnikoog. Door het hele land worden allerlei dieren gezien, van roofzuchtige klapeksters, rappe drieteenstrandlopers tot sierlijke kleine zwanen.
In de tweede aflevering staan schitterende natuurfilms van Nederlandse makers centraal. Menno spreekt de makers en vraagt naar hoe zij te werk gaan, maar ook naar hun motivatie om soms dagenlang, in weer en wind, te wachten op dat ene shot.
Menno kan niet wachten tot het nieuwe seizoen begint: "Behalve dat we héél veel hagel, sneeuw en wind om de oren kregen, hebben we geweldige dieren, bloeiende voorjaarsbloemen en prachtige landschappen gefilmd. Ik hoop dat de kijker klaar is voor een spetterend Vroege Vogels-voorjaar!"
Vroege Vogels is vanaf zaterdag 29 april wekelijks te zien om 19.15 uur op NPO 2.
Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6
07:43De TV van gisteren: Kijkers gaan los over nieuwe aflevering van Ik Vertrek: ‘Krankzinnig’
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Marksman