TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zijn nogal wat spelprogramma's te zien op televisie en binnenkort komt er weer eentje bij: De Invasie van België.
En daarin draait alles om het veroveren van - de titel zeg het al - België.
In de spelshow moeten tien BN'ers het land van onze zuiderburen binnenvallen en claimen, maar dat gaat natuurlijk niet zonder slag of stoot. Bekende Vlamingen komen namelijk in verzet en roepen de hele Vlaamse bevolking op om de Nederlanders tegen te houden.
De BN'ers kunnen een stukje land veroveren door de Nederlandse vlag te hijsen, maar deze vlag moeten ze eerst zien te bemachtigen door opdrachten uit te voeren. Ook hebben de Nederlanders bijna niks bij zich en zijn ze voor onderdak en vervoer afhankelijk van de Belgen. De grote vraag is alleen wie ze kunnen vertrouwen, aangezien heel België naar ze op zoek is.
De BN'ers bestaan uit vijf duo's: Olcay & Dolshe Gulsen, Anouk Hoogendijk & Gers Pardoel, Tim Senders & Jasper Demollin, Tess Milne & Simon Zijlemans en Géza Weisz & Dio. Voor de Vlaamse verdediging worden Kat Kerkhofs, Sieg De Doncker, Slongs Dievanongs, William Boeva en Ian Thomas ingezet.
De Invasie van België is vanaf 21 november 2022 elke maandag om 20:25 uur te zien op NPO 3.
The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange
14:15'Wil je met me Bouwen': Talpa combineert daten en klussen in nieuw Net5-programma
13:42Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'