TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de NPO najaarspresentatie kon de historische dramaserie met Daan Schuurmans en Fedja van Huêt op speciale aandacht rekenen.
Regisseur Joram Lürsen deed allerlei interessante details uit de doeken over de achtdelige serie die zich afspeelt tussen 1919 en 1939. In die periode beleefde de geschiedenis van de Nederlandse burgerluchtvaart z'n start dankzij de inzet van Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en KLM-oprichter Albert Plesman (Daan Schuurmans).
Lürsen liep echter tegen een probleem aan bij het maken van de serie: "Elke aflevering schiet een paar jaar vooruit en dan zijn er nieuwe toestellen nodig die er allemaal niet meer zijn." De productie heeft één authentiek vliegtuig nagemaakt, de rest van de toestellen komen geheel uit de computer. "In Nederland wordt al heel veel gebruik gemaakt van animatietechnieken, maar het meeste zie je niet omdat we het juist inzetten om dingen weg te halen. Dit is nog nooit zo groots aangepakt."
Vliegende Hollanders is vanaf 18 oktober te zien om 21.20 uur op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6