TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de middagshow van Coen & Sander op Radio538, waar Barend van Deelen nog altijd de vervanger is van Coen Swijnenberg, werd het nummer gedraaid. Het radiostation ontving daarna legio berichtjes dat er een ‘mama appelsap’ in de plaat zit. In plaats van ‘geef mij die luttele seconden tegen beter weten in’ zouden de luisteraars iets heel anders horen. Oordeel zelf!
Gelukkig lacht Kim-Lian net zo hard mee. “Ow ja, het lijkt er écht op”, zegt de presentatrice. Op haar Instagram steekt ze dan ook de draak met zichzelf. “Mij kun je opvegen. Zit je dus te zwoegen in de studio, je best te doen een gave track te maken met een mooie gevoelige tekst. Denkt de oplettende @radio538 luisteraar het woord ‘leuter’ in je lied te horen. IK GA STUK!!! Anyhoe, met of zonder leuter, de track werd super ontvangen!!! Bedankt voor de overweldigende leuke reacties”
Naast haar opnieuw opgepakte zangcarrière is de 39-jarige Kim-Lian binnenkort ook met een uitstapje bij de NPO te zien. De presentatrice staat in Vier handen op één buik de negentienjarige Beau bij. De aflevering met Kim-Lian is dinsdag 25 februari om 20.25 uur te zien bij NPO3.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters