TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de middagshow van Coen & Sander op Radio538, waar Barend van Deelen nog altijd de vervanger is van Coen Swijnenberg, werd het nummer gedraaid. Het radiostation ontving daarna legio berichtjes dat er een ‘mama appelsap’ in de plaat zit. In plaats van ‘geef mij die luttele seconden tegen beter weten in’ zouden de luisteraars iets heel anders horen. Oordeel zelf!
Gelukkig lacht Kim-Lian net zo hard mee. “Ow ja, het lijkt er écht op”, zegt de presentatrice. Op haar Instagram steekt ze dan ook de draak met zichzelf. “Mij kun je opvegen. Zit je dus te zwoegen in de studio, je best te doen een gave track te maken met een mooie gevoelige tekst. Denkt de oplettende @radio538 luisteraar het woord ‘leuter’ in je lied te horen. IK GA STUK!!! Anyhoe, met of zonder leuter, de track werd super ontvangen!!! Bedankt voor de overweldigende leuke reacties”
Naast haar opnieuw opgepakte zangcarrière is de 39-jarige Kim-Lian binnenkort ook met een uitstapje bij de NPO te zien. De presentatrice staat in Vier handen op één buik de negentienjarige Beau bij. De aflevering met Kim-Lian is dinsdag 25 februari om 20.25 uur te zien bij NPO3.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij