TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de middagshow van Coen & Sander op Radio538, waar Barend van Deelen nog altijd de vervanger is van Coen Swijnenberg, werd het nummer gedraaid. Het radiostation ontving daarna legio berichtjes dat er een ‘mama appelsap’ in de plaat zit. In plaats van ‘geef mij die luttele seconden tegen beter weten in’ zouden de luisteraars iets heel anders horen. Oordeel zelf!
Gelukkig lacht Kim-Lian net zo hard mee. “Ow ja, het lijkt er écht op”, zegt de presentatrice. Op haar Instagram steekt ze dan ook de draak met zichzelf. “Mij kun je opvegen. Zit je dus te zwoegen in de studio, je best te doen een gave track te maken met een mooie gevoelige tekst. Denkt de oplettende @radio538 luisteraar het woord ‘leuter’ in je lied te horen. IK GA STUK!!! Anyhoe, met of zonder leuter, de track werd super ontvangen!!! Bedankt voor de overweldigende leuke reacties”
Naast haar opnieuw opgepakte zangcarrière is de 39-jarige Kim-Lian binnenkort ook met een uitstapje bij de NPO te zien. De presentatrice staat in Vier handen op één buik de negentienjarige Beau bij. De aflevering met Kim-Lian is dinsdag 25 februari om 20.25 uur te zien bij NPO3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje