TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Duin en Van der Heijden bevestigden de komst van de Vlaanderen-reeks van Denkend aan Holland tijdens een interview in Carrie op vrijdag.
Aan de formule wijzigt weinig: wederom trekken Janny en André er per boot op uit om te stoppen voor ontmoetingen in pittoreske plekjes met markante mensen. De opnames vinden komende winter plaats.
Eerder maakte het stel al ijzige edities door Zwitserland te bezoeken en de Elfstedenroute te varen. Van Duin, een notoire koukleum, gaf in de uitzending al aan dat het nu waarschijnlijk weer ijskoud zou worden.
Gelukkig voor Janny en André mogen ze van Omroep MAX ook een reisreeks op het zonnige Mallorca maken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?