TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Duin en Van der Heijden bevestigden de komst van de Vlaanderen-reeks van Denkend aan Holland tijdens een interview in Carrie op vrijdag.
Aan de formule wijzigt weinig: wederom trekken Janny en André er per boot op uit om te stoppen voor ontmoetingen in pittoreske plekjes met markante mensen. De opnames vinden komende winter plaats.
Eerder maakte het stel al ijzige edities door Zwitserland te bezoeken en de Elfstedenroute te varen. Van Duin, een notoire koukleum, gaf in de uitzending al aan dat het nu waarschijnlijk weer ijskoud zou worden.
Gelukkig voor Janny en André mogen ze van Omroep MAX ook een reisreeks op het zonnige Mallorca maken.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'