TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Duin en Van der Heijden bevestigden de komst van de Vlaanderen-reeks van Denkend aan Holland tijdens een interview in Carrie op vrijdag.
Aan de formule wijzigt weinig: wederom trekken Janny en André er per boot op uit om te stoppen voor ontmoetingen in pittoreske plekjes met markante mensen. De opnames vinden komende winter plaats.
Eerder maakte het stel al ijzige edities door Zwitserland te bezoeken en de Elfstedenroute te varen. Van Duin, een notoire koukleum, gaf in de uitzending al aan dat het nu waarschijnlijk weer ijskoud zou worden.
Gelukkig voor Janny en André mogen ze van Omroep MAX ook een reisreeks op het zonnige Mallorca maken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw