TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Duin en Van der Heijden bevestigden de komst van de Vlaanderen-reeks van Denkend aan Holland tijdens een interview in Carrie op vrijdag.
Aan de formule wijzigt weinig: wederom trekken Janny en André er per boot op uit om te stoppen voor ontmoetingen in pittoreske plekjes met markante mensen. De opnames vinden komende winter plaats.
Eerder maakte het stel al ijzige edities door Zwitserland te bezoeken en de Elfstedenroute te varen. Van Duin, een notoire koukleum, gaf in de uitzending al aan dat het nu waarschijnlijk weer ijskoud zou worden.
Gelukkig voor Janny en André mogen ze van Omroep MAX ook een reisreeks op het zonnige Mallorca maken.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis