TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat De Slimste vanaf eerste kerstdag voor het eerst op NPO 1 te zien zal zijn, was al bekend. Dat betekent helaas ook dat er elke week vier in plaats van vijf afleveringen met Philip Freriks en Maarten van Rossem te zien zullen zijn. Elke maandag tot en met donderdag start de kennisquiz direct na het NOS Journaal van 20.00 uur, maar op vrijdag moeten de fans op dat tijdstip iets anders doen met hun leven.
Het decor is helemaal vernieuwd en er komt dus een podcast. In De Slimste Podcast worden de afleveringen nabesproken door oud-finalist en fan van het eerste uur; Bram Douwes, met steeds wisselende oud-deelnemers. Nynke de Jong diept in elke aflevering een fragment uit de ronde Collectief Geheugen verder uit.
Vast onderdeel in De slimste mens is de Open Deur-ronde, waarin bekende gezichten de vragen stellen aan de deelnemers. Dit seizoen zijn dit onder andere Aaf Brandt Corstius en Marc-Marie Huijbregts, Theo Maassen, zangeres S10, schrijfster Lale Gül en minister Ernst Kuipers.
Volgende week wordt bekendgemaakt welke kandidaten deze editie om de felbegeerde titel zullen strijden.
De slimste mens, vanaf 26 december elke maandag tot en met donderdag om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
De Slimste Podcast, vanaf 22 december elke donderdag op de bekende podcast apps.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland