TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sommigen kunnen er geen genoeg van krijgen, maar anderen zappen er liever zo snel mogelijk bij weg: spelshows. We hebben er nogal wat van op de Nederlandse televisie en binnenkort komt er weer een nieuwe bij: The Floor.
Dat meldt Showbizznetwork.
In The Floor wordt een reusachtige LED-vloer verdeeld in honderd vlakken met elk een eigen categorie. Elke deelnemer begint op een eigen vlak, maar het doel is om de hele vloer te veroveren. Degene die het meest weet over elke categorie en op deze manier de baas over de vloer wordt, wint de hoofdprijs van maar liefst 100.000 euro.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
De nieuwe spelshow wordt uitgezonden bij RTL 4, maar wordt geproduceerd door Talpa. En dat is opvallend. RTL Nederland en Talpa Network willen namelijk fuseren, maar wachten nog op goedkeuring van de Autoriteit Consument & Markt.
The Floor wordt begin 2023 op de buis verwacht.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen