TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er zitten wel een aantal voorwaarden aan de deelname. Zo moet je tussen de 10 en 15 jaar oud zijn, gek van make up en grime zijn en alvast een aantal creaties kunnen maken zonder de hulp van Nikkie. De make up-artieste deed haar oproep via Instagram Stories.
Ben je gek van make up en heb je altijd Nikkie al eens willen ontmoeten? Dan is dit je kans! Mail dan naar makeupcup@avrotros.nlen wie weet zit jij binnenkort in het nieuwe programma van Nikkie bij AVROTROS.
Nikkie timmert ondertussen flink aan de weg in medialand. Zo is ze geregeld in talkshows te zien en kreeg ze ook een rol toebedeeld bij het Eurovisie Songfestival van 2020 in Rotterdam. Vanwege het coronavirus werd het evenement helaas afgelast, maar Nikkie heeft toch een manier gevonden om nieuwe content te maken door met de oorspronkelijke deelnemers van het liedjesfestijn te videobellen. Creatief is ze dus zeker!
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle