TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast het eerder genoemde drietal maken ook Claes Iversen en Sanne Wallis de Vries hun opwachting als jurylid in Drag Race Holland. Behalve Nikkie is de rest om de beurten te zien als jurylid. Nikkie wordt af en toe bijgestaan door gastjuryleden. Daarvoor zijn Nikkie de Jager, Loiza Lamers, Ruth Jacott, Ryanne van Dorst, Amber Vineyard, Edsilia Rombley en Carlo Boszhard gestrikt.
De deelnemers aan Drag Race Holland, vanaf 18 september te zien bij Videoland, werden vorige week bekendgemaakt. Miss Abby OMG, Roem, ChelseaBoy, Janey Jacké, Ma’MaQueen, Madame Madness, Envy Peru, Sederginne, Patty Pam-Pam en Megan Schoonbrood doen een gooi naar eeuwige roem.
In Drag Race Holland gaan de tien beste drag queens van Nederland in een afvalrace uitmaken wie zich Nederlands eerste Drag Race Superstar mag noemen. De presentatie van het programma is in handen van Fred van Leer.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'