TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik zag Hélène als voetbalverslaggever op tv en dacht: hey, vrouwen kunnen dit dus ook!", zegt ze over haar mentor tegen RTL Boulevard. "Nu bellen we na bijna elke uitzending of stuurt ze me een spraakmemo met tips. Ze is absoluut een voorbeeld voor mij."
Vahle is pas 22 jaar jong, maar heeft inmiddels al aardig wat televisie-optredens in de benen. Ze werkt ook voor ViaPlay. Echte zenuwen zijn er dan ook niet meer bij voor de verslaggever. "Bij mijn allereerste interview op camera stond ik echt te trillen van de zenuwen. Dat is eenmalig geweest, ik ervaar nu nog wel gezonde spanning maar ben meer relaxed."
Ze laat verder weten dat ze vooral graag zichzelf is. "Ik denk dat je ook veel leuker overkomt als je niet zo’n strak riedeltje in je hoofd hebt en gewoon spontaan bent. Dat kan ook bij een programma als Vandaag Inside."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Jekels jacht naar het eeuwige leven, Daar gaan ze weer, Basic Instinct
21:26Dit is de nieuwe lover van MAFS-Linda
19:39Nieuwe gezichten voor De Juice: Net5 strikt Wiesje Hillen en Iris Enthoven
16:11Waarom is dit seizoen van De Rijdende Rechter nu alweer afgelopen?
14:27Johan Derksen: 'Deze tatoeage zette ik voor mijn vrouw Isabelle'