TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkcijferkenner Tina Nijkamp heeft op haar Instagramkanaal al wat details gedeeld over de viering van Amsterdam 750 én de verrassende uitzenddatum.
Op 27 oktober 2024 wordt in de Ziggo Dome met hulp van zo'n 15.000 bekende en onbekende Amsterdammers het verhaal van de stad verteld door middel van 15 acts. Een combinatie van zang, dans, muziek, film en visuele effecten moet voor een wervelende show zorgen.
De muzikale omlijsting van dit inclusieve event wordt onder meer verzorgd door het Metropole Orkest, ISH, ZO! Gospel Choir en Live in concert. NOS is voornemens het avondvullende programma zondag 27 oktober live uit te zenden op NPO 1.
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden