TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opmerkelijke wisseling van de wacht blijkt uit de vandaag vrijgegeven programmaschema's voor april.
De laatste nieuwe aflevering van First dates is te zien in de eerste week van april. Daarna is op het bekende tijdstip van 19.30 uur de gloednieuwe realityreeks De rijles te zien. De inhoud van dit programma laat zich raden, of de titel gaat slagen is de vraag.
De rijles loopt tot en met vrijdag 26 april. Op maandag 29 april kiest de zender tussen 19.25 en 20.25 uur voor herhalingen: ingekorte afleveringen van De rijdende rechter en De luizenmoeder moeten het gat opvullen dat First dates achterlaat.
Volgens Instagramkanaal Kijk op kijkcijfer heeft de programmeerwissel te maken met de tegenvallende kijkcijfers van First dates. Het ooit razend populaire liefdesprogramma zou 'slechts ongeveer de helft' scoren van concurrent Lang leve de liefde.
Video: MAFS-trouwambtenaar Soraya over het bizarre nee-moment van dit seizoen
09:20RTL 4 zendt het concert van Suzan & Freek op deze datum uit
09:18Gerard Joling maakt het weer veel te bont in Vandaag Inside: 'Dit is heel ordinair, sorry!'
09:04Wanneer is de reguliere editie van Heel Holland Bakt op televisie te zien?
08:50De TV van gisteren: MAFS-kijkers hebben geen goed woord over voor Kyle