TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opmerkelijke wisseling van de wacht blijkt uit de vandaag vrijgegeven programmaschema's voor april.
De laatste nieuwe aflevering van First dates is te zien in de eerste week van april. Daarna is op het bekende tijdstip van 19.30 uur de gloednieuwe realityreeks De rijles te zien. De inhoud van dit programma laat zich raden, of de titel gaat slagen is de vraag.
De rijles loopt tot en met vrijdag 26 april. Op maandag 29 april kiest de zender tussen 19.25 en 20.25 uur voor herhalingen: ingekorte afleveringen van De rijdende rechter en De luizenmoeder moeten het gat opvullen dat First dates achterlaat.
Volgens Instagramkanaal Kijk op kijkcijfer heeft de programmeerwissel te maken met de tegenvallende kijkcijfers van First dates. Het ooit razend populaire liefdesprogramma zou 'slechts ongeveer de helft' scoren van concurrent Lang leve de liefde.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro