TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Miljuschka is zij de perfecte presentator van Obese omdat ze precies begrijpt wat het is om constant verleid te worden door lekkere dingen. "Dat je vijf kilo afvalt, er daarna een maand niks gebeurt en je naar troost-eten wilt grijpen."
Miljuschka vindt ook niet dat alle kandidaten met een maatje 36 hoeven te eindigen. "Ik ben zelf maat 42, 75 kilo schoon aan de haak en daar ben ik helemaal senang bij", zegt ze tegen RTL. "Iedereen moet voor zichzelf uitvinden wat zijn of haar ideale gewicht is."
Volgens de RTL-presentatrice duurt het nog wel een tijdje voordat we mensen gaan zien afvallen omdat de kandidaten een jaar worden gevolgd.
Het is niet bekend waarom Angela Groothuizen Obese niet meer presenteert. De rol van ex-Dolly Dot Angela wordt steeds kleiner bij RTL. Ze keert ook al niet terug in het programma 5 Days Inside.
Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?
15:25Maxime Meiland wilde zo graag meedoen aan Expeditie Robinson dat ze zelf belde
14:22Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen