TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen bracht afgelopen week naar buiten dat ze getroffen is door het coronavirus. Op Instagram deelt de presentatrice nu hoe zij het virus heeft opgelopen.
Olcay haalde haar zusje op bij haar moeder, waar ook de andere zusjes aanwezig waren. Die nacht ging het mis: Gulsen voelde zich ontzettend beroerd. Na een test bleek ze inderdaad besmet te zijn met het virus.
"Het gekke was dat ik nog geen half uur later van mijn andere zusjes hetzelfde bericht kreeg", verklaart de presentatrice op Instagram. "Dus het hele gezin Gulsen is in één keer besmet geraakt."
Inmiddels gaat het weer beter met Olcay. Behalve twee dagen koorts, fikse hoofdpijn en wat vermoeidheid heeft de presentatrice geen hevige klachten gehad. Ook vallen de symptomen bij haar familie mee. Maar: "Het is bizar hoe fucking besmettelijk het is."
Gulsen zou vanaf vrijdag samen met haar vriend Ruud de Wild een nieuw radioprogramma gaan maken, maar dit is voorlopig uitgesteld. De NPO Radio 2-presentator zelf heeft geen corona.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij