TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen bracht afgelopen week naar buiten dat ze getroffen is door het coronavirus. Op Instagram deelt de presentatrice nu hoe zij het virus heeft opgelopen.
Olcay haalde haar zusje op bij haar moeder, waar ook de andere zusjes aanwezig waren. Die nacht ging het mis: Gulsen voelde zich ontzettend beroerd. Na een test bleek ze inderdaad besmet te zijn met het virus.
"Het gekke was dat ik nog geen half uur later van mijn andere zusjes hetzelfde bericht kreeg", verklaart de presentatrice op Instagram. "Dus het hele gezin Gulsen is in één keer besmet geraakt."
Inmiddels gaat het weer beter met Olcay. Behalve twee dagen koorts, fikse hoofdpijn en wat vermoeidheid heeft de presentatrice geen hevige klachten gehad. Ook vallen de symptomen bij haar familie mee. Maar: "Het is bizar hoe fucking besmettelijk het is."
Gulsen zou vanaf vrijdag samen met haar vriend Ruud de Wild een nieuw radioprogramma gaan maken, maar dit is voorlopig uitgesteld. De NPO Radio 2-presentator zelf heeft geen corona.
Tom Waes zeilt voor nieuw programma naar de Noordpool
10:09Bart Schols heeft spijt van uitspraken in discussie met Soundos: 'Zeer onhandig en dom'
09:10Beau van Erven Dorens schrijft woede van zich af over exit RTL Tonight en 'uitverkorene' Renze Klamer
08:27De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'