TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen bracht afgelopen week naar buiten dat ze getroffen is door het coronavirus. Op Instagram deelt de presentatrice nu hoe zij het virus heeft opgelopen.
Olcay haalde haar zusje op bij haar moeder, waar ook de andere zusjes aanwezig waren. Die nacht ging het mis: Gulsen voelde zich ontzettend beroerd. Na een test bleek ze inderdaad besmet te zijn met het virus.
"Het gekke was dat ik nog geen half uur later van mijn andere zusjes hetzelfde bericht kreeg", verklaart de presentatrice op Instagram. "Dus het hele gezin Gulsen is in één keer besmet geraakt."
Inmiddels gaat het weer beter met Olcay. Behalve twee dagen koorts, fikse hoofdpijn en wat vermoeidheid heeft de presentatrice geen hevige klachten gehad. Ook vallen de symptomen bij haar familie mee. Maar: "Het is bizar hoe fucking besmettelijk het is."
Gulsen zou vanaf vrijdag samen met haar vriend Ruud de Wild een nieuw radioprogramma gaan maken, maar dit is voorlopig uitgesteld. De NPO Radio 2-presentator zelf heeft geen corona.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4