TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan presenteert Humberto à Paris drie weken lang vanuit een Frans café waar hij iedere dag het nieuws van de dag bespreekt en Nederlandse successen op de Spelen viert. Er schuiven regelmatig Nederlanders aan die in de Franse hoofdstad wonen en er is live muziek.
Frank Evenblij doet live verslag vanuit het TeamNL-huis als er sporters gehuldigd worden. Overdag gaat hij in Parijs op zoek naar indrukwekkende verhalen en schuift 's avonds geregeld aan bij Humberto.
De net gestopte schaatser Irene Schouten en handbalster Tess Lieder-Wester maken hun tv-debuut als verslaggevers, waarbij ze dagelijks in Parijs praten over de sportprestaties van de Nederlandse atleten. De Olympische Spelen in Parijs beginnen op 26 juli en zijn op 11 augustus voorbij.
Humberto à Paris is vanaf maandag 22 juli iedere avond om 21.45 uur te zien bij RTL 4.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025
06:47Vanavond op TV: Een huis vol herinneringen, Erasmus MC 24/7, Honest Thief
19:39Producent Banijay bevestigt terugkeer Temptation Island
16:18Paniek in De Bondgenoten: Roma wordt aangevallen door een spin