TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog een week of twee wachten en dan begint De Grote Kleine Treinencompetitie. Omroep MAX deelt vandaag de eerste beelden van het nieuwe programma van André van Duin.
De deelnemers aan De Grote Kleine Treinencompetitie hebben allemaal een enorme fascinatie en liefde voor treinen, of ze nou groot of klein zijn. Omroep MAX heeft zes teams gevonden die in zes afleveringen de strijd met elkaar aangaan. In de trailer is al te zien wat wij als kijker voor geweldige bouwwerken kunnen verwachten. En dat is behoorlijk spectaculair!
Kijkcijferkanon André van Duin is de presentator van De Grote Kleine Treinencompetitie, dat vanaf woensdag 13 oktober om 20:30 uur te zien is op NPO1. André is zondag ook bij Omroep MAX te zien met de finale van Heel Holland Bakt Nog Een Keer, waarin Jacques, Cas en Gwenn onderling uitmaken wie zich tot winnaar kroont.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws