TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog een week of twee wachten en dan begint De Grote Kleine Treinencompetitie. Omroep MAX deelt vandaag de eerste beelden van het nieuwe programma van André van Duin.
De deelnemers aan De Grote Kleine Treinencompetitie hebben allemaal een enorme fascinatie en liefde voor treinen, of ze nou groot of klein zijn. Omroep MAX heeft zes teams gevonden die in zes afleveringen de strijd met elkaar aangaan. In de trailer is al te zien wat wij als kijker voor geweldige bouwwerken kunnen verwachten. En dat is behoorlijk spectaculair!
Kijkcijferkanon André van Duin is de presentator van De Grote Kleine Treinencompetitie, dat vanaf woensdag 13 oktober om 20:30 uur te zien is op NPO1. André is zondag ook bij Omroep MAX te zien met de finale van Heel Holland Bakt Nog Een Keer, waarin Jacques, Cas en Gwenn onderling uitmaken wie zich tot winnaar kroont.
Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij
09:24De TV van gisteren: Finale Got talent hard onderuit tegen ontknoping Slimste mens
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed