TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zomerseizoen van Denkend aan Holland is pas net afgelopen op tv, maar binnenkort keren André van Duin en Janny van der Heijden al terug op de Nederlandse beeldbuizen. Op zondag 2 januari, om precies te zijn.
Hoe is het om de Elfstedentocht per boot af te leggen? En is het überhaupt leuk om in de winter te varen? Die vragen hopen André en Janny te beantwoorden in dit nieuwe seizoen van Denkend aan Holland, inclusief dikke jassen, mutsen, thermo-ondergoed en warme chocolademelk. Het bekende duo ontdekt Friesland vanaf het water en ze bezoeken de prachtige plekken waar het water ze brengt.
Op 2 januari starten de twee in alle vroegte, bewapend met een pannetje snert, vanuit de Zwettehaven in Leeuwarden, de officiële startplaats van de Elfstedentocht. In de eerste aflevering hopen ze al de eerste drie stempels te halen: in Sneek, IJlst en Sloten.
Je ziet de eerste aflevering op 2 januari om 21:35 uur op NPO1.
De TV van gisteren: Sing with Me blaast Hitster omver
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'