TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zomerseizoen van Denkend aan Holland is pas net afgelopen op tv, maar binnenkort keren André van Duin en Janny van der Heijden al terug op de Nederlandse beeldbuizen. Op zondag 2 januari, om precies te zijn.
Hoe is het om de Elfstedentocht per boot af te leggen? En is het überhaupt leuk om in de winter te varen? Die vragen hopen André en Janny te beantwoorden in dit nieuwe seizoen van Denkend aan Holland, inclusief dikke jassen, mutsen, thermo-ondergoed en warme chocolademelk. Het bekende duo ontdekt Friesland vanaf het water en ze bezoeken de prachtige plekken waar het water ze brengt.
Op 2 januari starten de twee in alle vroegte, bewapend met een pannetje snert, vanuit de Zwettehaven in Leeuwarden, de officiële startplaats van de Elfstedentocht. In de eerste aflevering hopen ze al de eerste drie stempels te halen: in Sneek, IJlst en Sloten.
Je ziet de eerste aflevering op 2 januari om 21:35 uur op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'