TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bakkers klaar? Opgeven maar! Voor het jubileumseizoen van Heel Holland Bakt is Omroep MAX op zoek naar kandidaten en je kan je vanaf nu aanmelden.
Het tiende en dus jubileumseizoen van Heel Holland Bakt staat gepland, maar dan heeft Omroep MAX nog wel kandidaten nodig. Daarom halen presentator André van Duin en juryleden Robèrt van Beckhoven en Janny van der Heijden alles uit de kast in de oproep. Ze delen zelfs bijna hun mobiele nummers!
Heel Holland Bakt is al jaren een gigantische kijkcijferknaller bij Omroep MAX. Ook het laatste jubileumseizoen Heel Holland Bakt Nog Een Keer met oud-winnaars, die door Gwenn werd gewonnen, had steevast miljoenen kijkers.
Het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt moet in het voorjaar te zien zijn bij Omroep MAX op NPO1. Ook het programma Doorbakken is dan weer op de buis te zien.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'