TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onmogelijke Duetten is 2 april terug met een nieuw seizoen. Dertig nieuwe bekende Nederlandse artiesten staan weer klaar om een uniek duet op te nemen.
Ook dit seizoen ontvangen Nick en Simon verschillende bekende gasten die de kans krijgen een duet te zingen en op te nemen met een zanger of zangeres met wie ze eigenlijk nooit zouden kunnen optreden. Omdat die artiest een te grote en dus onbereikbare ster is of omdat de zanger of zangeres er inmiddels niet meer is.
Elke aflevering ontvangen Nick & Simon vijf artiesten. Dit seizoen zijn onder andere Kenny B, Karin Bloemen, Nielson, Lee Towers, Gerard Cox, Francis van Broekhuizen, Gers Pardoel, Donnie en Edsilia Rombley te gast. Zij kiezen elk een bekend nummer van een grote artiest. Het eindresultaat bekijken ze samen met de andere gasten.
In het eerste seizoen zong bijvoorbeeld 3JS-voorman Jan Dulles samen met Robert Long, terwijl Lisa Lois het podium deelde met Adele.
Met welke onbereikbare artiesten de gasten dit seizoen een duet gaan opnemen is nog niet bekend.
Onmogelijke Duetten is vanaf zaterdag 2 april wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)