TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onmogelijke Duetten is 2 april terug met een nieuw seizoen. Dertig nieuwe bekende Nederlandse artiesten staan weer klaar om een uniek duet op te nemen.
Ook dit seizoen ontvangen Nick en Simon verschillende bekende gasten die de kans krijgen een duet te zingen en op te nemen met een zanger of zangeres met wie ze eigenlijk nooit zouden kunnen optreden. Omdat die artiest een te grote en dus onbereikbare ster is of omdat de zanger of zangeres er inmiddels niet meer is.
Elke aflevering ontvangen Nick & Simon vijf artiesten. Dit seizoen zijn onder andere Kenny B, Karin Bloemen, Nielson, Lee Towers, Gerard Cox, Francis van Broekhuizen, Gers Pardoel, Donnie en Edsilia Rombley te gast. Zij kiezen elk een bekend nummer van een grote artiest. Het eindresultaat bekijken ze samen met de andere gasten.
In het eerste seizoen zong bijvoorbeeld 3JS-voorman Jan Dulles samen met Robert Long, terwijl Lisa Lois het podium deelde met Adele.
Met welke onbereikbare artiesten de gasten dit seizoen een duet gaan opnemen is nog niet bekend.
Onmogelijke Duetten is vanaf zaterdag 2 april wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'