TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onmogelijke Duetten is 2 april terug met een nieuw seizoen. Dertig nieuwe bekende Nederlandse artiesten staan weer klaar om een uniek duet op te nemen.
Ook dit seizoen ontvangen Nick en Simon verschillende bekende gasten die de kans krijgen een duet te zingen en op te nemen met een zanger of zangeres met wie ze eigenlijk nooit zouden kunnen optreden. Omdat die artiest een te grote en dus onbereikbare ster is of omdat de zanger of zangeres er inmiddels niet meer is.
Elke aflevering ontvangen Nick & Simon vijf artiesten. Dit seizoen zijn onder andere Kenny B, Karin Bloemen, Nielson, Lee Towers, Gerard Cox, Francis van Broekhuizen, Gers Pardoel, Donnie en Edsilia Rombley te gast. Zij kiezen elk een bekend nummer van een grote artiest. Het eindresultaat bekijken ze samen met de andere gasten.
In het eerste seizoen zong bijvoorbeeld 3JS-voorman Jan Dulles samen met Robert Long, terwijl Lisa Lois het podium deelde met Adele.
Met welke onbereikbare artiesten de gasten dit seizoen een duet gaan opnemen is nog niet bekend.
Onmogelijke Duetten is vanaf zaterdag 2 april wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers