TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Rob Kamphues binnenkort op SBS6 te zien is met een remake van de Koos Postema-klassieker Klasgenoten is geen nieuws maar wat wel nieuws is, is dat we nu weten vanaf wanneer De Klassenavond te zien zal zijn.
Kamphues presenteerde onlangs ook al De Quizmarathon op SBS6 en is nu dus wederom bij de zender van John de Mol te zien. We zijn benieuwd naar wat er nog meer in het vat zit voor de presentator.
In De Klassenavond ontvangt Kamphues iedere week een bekende Nederlander, zoals Katja Schuurman en Armin van Buuren, waarmee hij samen met oud-klasgenoten terug de tijd in gaat. 'De sfeer is ontspannen, de gesprekken zijn verrassend openhartig en de herinneringen zijn goud waard', zo laat de zender weten.
De Klassenavond is vanaf zondag 13 april iedere week om 21:30 uur te zien op SBS6. Daarmee staat het programma recht tegenover Humberto op Zondag, dat ook vanaf die dag weer te zien is.
De TV van gisteren: MAFS-kijkers vellen oordeel over Luigi en Kirsten
23:27Het Sinterklaasjournaal wint bijzondere prijs: 'Ode aan Dieuwertje Blok'
21:12Keert Lingo terug op televisie met Lucille Werner? 'Staat op de agenda'
16:49Waar is Jan Kooijman gebleven?
15:30Grote verandering bij De Bondgenoten op komst: 'Dit gaat helemaal op de schop'