TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Rob Kamphues binnenkort op SBS6 te zien is met een remake van de Koos Postema-klassieker Klasgenoten is geen nieuws maar wat wel nieuws is, is dat we nu weten vanaf wanneer De Klassenavond te zien zal zijn.
Kamphues presenteerde onlangs ook al De Quizmarathon op SBS6 en is nu dus wederom bij de zender van John de Mol te zien. We zijn benieuwd naar wat er nog meer in het vat zit voor de presentator.
In De Klassenavond ontvangt Kamphues iedere week een bekende Nederlander, zoals Katja Schuurman en Armin van Buuren, waarmee hij samen met oud-klasgenoten terug de tijd in gaat. 'De sfeer is ontspannen, de gesprekken zijn verrassend openhartig en de herinneringen zijn goud waard', zo laat de zender weten.
De Klassenavond is vanaf zondag 13 april iedere week om 21:30 uur te zien op SBS6. Daarmee staat het programma recht tegenover Humberto op Zondag, dat ook vanaf die dag weer te zien is.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij