TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En zoals de naam al verklapt, strijden de deelnemers deze keer niet solo, maar in koppels.
Als je dacht dat er in De Alleskunner VIPS altijd al een grote groep aan de start stond, heb je vast nog niets gelezen over De Alleskunner Duo's. In deze speciale versie van het programma van SBS6 trekken maar liefst 130 (onbekende) kandidaten ten strijde, verdeeld over 65 duo's. Denk aan tweelingzussen, boezemvrienden, boerinnen en zelfs brandweermannen. Samen strijden ze voor de prijs: een indrukwekkende 30.000 euro.
Om dat te winnen, moeten de duo's wel wat doen: maar liefst 64 opdrachten trotseren. Elke ronde valt het slechtst presterende duo af. Teamwork, snelheid en doorzettingsvermogen zijn dus ook ditmaal essentieel om de finaleronde te halen.
De start van De Alleskunner Duo's stond oorspronkelijk gepland voor 18 januari, maar SBS koos er toen voor om Wie van de 3 uit te zenden. Gelukkig is uitstel geen afstel, want vanaf zaterdag 15 maart kun je wekelijks om 21:30 uur genieten van de afleveringen op SBS6.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'